Святкова зустріч

04.10.2017

 

Ми давно звикли в урочисті Дні міста, крім різноманітних захоплюючих заходів, зустрічатися з очільником Голої Пристані. Ось і 30 вересня цього року, після відкриття дошки пошани Заслуженому журналісту України Миколі Гомону, міський голова Олександр Бабич запросив заслужених працівників різних галузей до картинної галереї міського Палацу культури "Сузір'я" для дружньої розмови.

Слухачі різного віку мали вдосталь часу, щоб почути з перших вуст Олександра Володимировича не лише про виконані у місті чималі обсяги робіт з розширення робочих місць, а й про перспективу на майбутнє, бо жоден пункт запланованої програми не має права залишитися без виконання. Все повинно чітко спрямовуватися на поліпшення життя містян.

Не обійшлося без різних запитань від присутніх, на які кожен отримав ґрунтовну відповідь. Чимало в залі лунало також подяк на адресу міської ради, зокрема, за устаткування дитячих майданчиків, упорядкування вулиць, безкоштовний проїзд для пенсіонерів у місцевому транспорті, освітлення та інше.

Зроблено чимало, та попереду ще багато нелегкого. Однак, дружніми зусиллями влади з громадою житиметься краще – такий впевнений мотив лунав на закінчення святкової зустрічі.

 

Наталья ЯРОВА. Фото автора.

Фотозвіт 

Напишіть свій комментар
Ваше ім'я
E-mail (не буде опублікований)
Сайт
* Текст повідомлення
Введіть число, яке Ви бачите праворуч
Якщо Ви не бачите зображення з числом - змініть настроювання браузера так, щоб відображались картинки та перезагрузіть сторінку.


Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше.