Міські змагання зі спортивного туризму

02.10.2017

 

30 вересня відбулися міські змагання зі спортивного туризму з нагоди відзначення 308-ї річниці з Дня заснування міста Гола Пристань та Всесвітнього Дня туризму, які були проведені педагогічними працівниками комунального позашкільного навчального закладу «Голопристанський міський Центр дитячої та юнацької творчості» на базі Голопристанської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 1.

Захід проходив із метою підвищення рівня туристичної роботи серед загальноосвітніх навчальних закладів міста, формування здорового способу життя засобами туристсько-краєзнавчого напрямку позашкільної освіти, популяризації і подальшого розвитку дитячого туризму як засобу фізичного та патріотичного виховання серед молоді. У змаганнях взяли участь команди (40 учнів) від загальноосвітніх навчальних закладів міста: ЗОШ №1 (директор О.С.Чумаченко), гімназія (директор І.М.Лобастова), спеціалізованої школи (директор Н.А.Негра) та ЗОШ №4 (директор Н.О.Плотнікова).

Відповідно до Умов проведення міських змагань зі спортивного туризму, команди брали участь у програмі, до якої входили змагання на дистанції «Смуга перешкод», під час якої учні долали визначену смугу перешкод. Подолати довелося переправу по вірьовці з перилами, навісну переправу із організацією супроводження, підйом, траверс та спуск по схилу. Також юні туристи змагалися у проходженні туристсько-спортивної естафети, яка включала у себе завдання з топографії, розкладання намету, переправи по підвішеній вірьовці, рух по купинах.

За підсумками суддівської колегії було визначено переможців змагань зі спортивного туризму: І місце зайняла команда ЗОШ № 1 (керівник Т.Г.Пєшкова), ІІ місце виборола команда гімназії (керівник С.В.Гаврик), ІІІ місце - у команди ЗОШ № 4 (керівник Л.Л.Таращенко). Всі команди були нагороджені грамотами та подарунками від міської ради.

Висловлюємо особливу подяку головному судді змагань, керівнику гуртків «Пішохідний туризм» Центру В.С.Бублику, вчителю географії ЗОШ №1 Т.Г.Пєшковій, а також гуртківцям КПНЗ «ГМЦДЮТ»: В.Філіпову, А.Мотиль, М.Євтушенко, Д.Ситніку за організацію та проведення змагань зі спортивного туризму.

Таким чином, діти міста Гола Пристань отримали можливість долучитися до відзначення Всесвітнього Дня туризму та Дня міста. Сподіваємось, що ця традиція стане щорічною.

Вітаємо переможців міських змагань зі спортивного туризму. Бажаємо міцного здоров’я та особистих перемог!

Олена ГОРДЄЄВА, директор КПНЗ «Голопристанський міський Центр дитячої та юнацької творчості»

Напишіть свій комментар
Ваше ім'я
E-mail (не буде опублікований)
Сайт
* Текст повідомлення
Введіть число, яке Ви бачите праворуч
Якщо Ви не бачите зображення з числом - змініть настроювання браузера так, щоб відображались картинки та перезагрузіть сторінку.


Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше.