Спортивні досягнення

02.10.2017

 

 

На чергову сесію міської ради, яка відбулася 29 вересня, завітали незвичні гості. Це юні голопристанські спортсмени – Андрій Чесніков, Володимир Кім та Валентин Грибко.  Саме їх депутати міської ради та посадовці цього дня вітали зі значними спортивними досягненнями, а міський голова Олександр Бабич вручав пам'ятні подарунки і дякував за вагомий особистий внесок у розвиток фізичної культури та спорту і збільшення спортивної слави міста Гола Пристань.

І було за що дякувати! Адже юні спортсмени клубу ВПВ «Патріот» Андрій та Володимир (керівник О.Чесніков) взяли участь у Чемпіонаті світу з годзю-рю карате, який відбувся 30 серпня у столиці Румунії м.Бухаресті і завоювали призові місця – Андрій Чесніков став чемпіоном світу у ваговій категорії 37 кг, а  Володимир Кім  отримав бронзову нагороду Чемпіонату.

А ось боксер Валентин Грибко у спортивних змаганнях 2017 року показав надзвичайно високі результати, які наказом Управління з питань фізичної культури та спорту Херсонської обласної державної адміністрації йому було присвоєно звання кандидата в майстри спорту з боксу.

Тож давайте разом привітаємо наших спортсменів. Так тримати, хлопці!

 

Наталья ЯРОВА.

Напишіть свій комментар
Ваше ім'я
E-mail (не буде опублікований)
Сайт
* Текст повідомлення
Введіть число, яке Ви бачите праворуч
Якщо Ви не бачите зображення з числом - змініть настроювання браузера так, щоб відображались картинки та перезагрузіть сторінку.


Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше.