Перший фестиваль людей поважного віку

02.10.2017

30 вересня місто Херсон гостинно зустрічало гостей та учасників Першого фестивалю поважних людей «Золотий Вік». Цього дня кіноконцертний зал «Ювілейний» став майданчиком для спілкування, презентації витворів мистецтва, зроблених майстрами та майстринями, виступів творчих та самодіяльних колективів. Кожен учасник та гість фестивалю мав змогу знайти для себе щось цікаве, корисне та нове.

Запрошення на участь від організаторів заходу отримав і народний хор ветеранів «Червона калина». Голопристанський колектив успішно виступив на відкритій сцені, презентувавши свої чудові пісні та отримав диплом за участь у фестивалі.

У фойє ККЗ «Ювілейний» тим часом проходила фотовиставка «Золоті пари», а по закінченню виступів всі учасники були запрошені на гала-концерт, де кожен міг насолодитися неперевершеними художніми номерами від артистів та колективів області. Пізніше на площі перед «Ювілейним» відбудася танцювальна ретро-вечірка, під час якої всі бажаючі могли також взяти участь у конкурсі капелюшків та параді парасольок. Святкова програма фестивалю подарувала гарний настрій, позитивні емоції, нагадавши, що вік не робить безпомічним, а навпаки, відкриває нові таланти та підштовхує до нових звершень у житті.

Від участі у фестивалі колектив народного хору ветеранів "Червона калина" отримав велике задоволення і повернувся до рідного міста з гарним настроєм, щоб і надалі дарувати свою творчість голопристанцям. Тож запрошуємо всіх бажаючих кожного вівторка та п’ятниці о 9 годині до районного Будинку культури!

Наталья ЯРОВА.

 

 

Напишіть свій комментар
Ваше ім'я
E-mail (не буде опублікований)
Сайт
* Текст повідомлення
Введіть число, яке Ви бачите праворуч
Якщо Ви не бачите зображення з числом - змініть настроювання браузера так, щоб відображались картинки та перезагрузіть сторінку.


Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше.