День людей похилого віку

29.09.2017

 

1 жовтня – День добра і пошани людей старшого покоління. В усьому світі   цей день відзначається як Міжнародний день людей похилого віку, а в Україні - це також і День ветерана.

 Це – гарна нагода ще раз подякувати ветеранам війни та праці, нашим батькам і матерям, старшим друзям і колегам, за свій життєвий досвід, який вони передають нам.

Шановні ветерани, прийміть щирі привітання і глибоку вдячність за все, що зроблено Вами заради нашого майбутнього. В усьому, до чого торкнулися Ваші руки, залишилася частка  Вашої душі. Доброго вам здоров’я, вічної молодості душі, тепла від рідних та довгих літ!

       Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) управління соціального захисту населення сім'ї та праці Виконавчого комітету Голопристанської міської ради Херсонської області звертається до керівників підприємств, приватних підприємців надати посильну допомогу підопічним відділення соціальної допомоги вдома (закріплених рішенням виконавчого комітету міської ради від 23.03.2017 № 45). Вашу допомогу гідно оцінять люди, які потребують уваги, співчуття. Дайте можливість відчути їм, що вони не самотні, не покинуті на призволяще.

Щирі слова вдячності висловлюємо керівникам організацій та підприємств, підприємцям, які привітали своїх підопічних, зокрема:

- комунальне підприємство заклад охорони здоров’я Голопристанської центральної аптеки №14, СТ "Зоря", ТОВ “МедСити”, ТОВ “Стоматологічна поліклініка”, ТОВ “Теплотехніка,” ФГ “Інтегровані агросистеми."

- Приватним підприємцям: Головку М.А.,  Жарову В.А., Іваненко Л.Г., Лісанову В.І., Самойленку А.О., Скляру В.Ф., Цюпі Л.П., Юрченко О.П., Єрмаковій В.О.

 Тетяна СТРУТИНСЬКА, директор територіального центру

соціального обслуговування (надання соціальних послуг) УСЗНСП ВК Голопристанської міської ради

Напишіть свій комментар
Ваше ім'я
E-mail (не буде опублікований)
Сайт
* Текст повідомлення
Введіть число, яке Ви бачите праворуч
Якщо Ви не бачите зображення з числом - змініть настроювання браузера так, щоб відображались картинки та перезагрузіть сторінку.


Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше.