Прекрасне, вічне, неповторне

29.09.2017

1 жовтня увесь світ святкує міжнародний День музики. Це свято знаходить палкий відгук у серці кожної людини. Адже мову музики розуміють всі незалежно від національності, віку та соціального статусу. Тож, маю чудову нагоду від усього серця привітати всіх поціновувачів музики й тих, хто дарує нам незабутні хвилини спілкування з цим прекрасним, вічним, неповторним Мистецтвом.

Особливі вітання адресую тим, для кого музика стала професійним кредо, життєвим пріоритетом – викладачам школи мистецтв, за невтомну працю, за великий талант і покликання сіяти в дитячі душі гармонію, любов до прекрасного і вміння розкрити себе в чарівних музичних образах. Бажаю вам невичерпного джерела енергії, вірної Музи, творчих успіхів. Нехай поряд завжди крокує віра у власні сили, надія на успішну реалізацію творчого потенціалу та любов до вашої вишуканої праці. Сердечно зичу вам міцного здоров’я, родинного щастя, миру й добра, невичерпного натхнення та підкорення нових творчих вершин задля подальшого збагачення духовної скарбниці українського народу

В музиці — найвищі ніжні почуття. В ній любов і туга, та саме життя.

Музика, як море, то штормить, то ні. Там знаходить серце рятівні вогні.

Музика, як сонце, гріє нам серця, Їй нема початку і нема кінця.

І чого не зможеш словом досягти, В музиці розкажеш щиру правду ти.

Ольга ШКРОБ, голова профспілкової організації

шкіл естетичного виховання Голопристанського району, депутат Голопристанської міської ради 

Напишіть свій комментар
Ваше ім'я
E-mail (не буде опублікований)
Сайт
* Текст повідомлення
Введіть число, яке Ви бачите праворуч
Якщо Ви не бачите зображення з числом - змініть настроювання браузера так, щоб відображались картинки та перезагрузіть сторінку.


Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше.