Бібліотек@: знай, мрій, твори!

29.09.2017

 

У сьогоднішньому світі інформація і знання стають основою економіки, інтелектуальний розвиток і культура особистості набувають стратегічного значення, поняття освіченої людини постійно розширюється, включаючи в себе все нові складові. Як і раніше, головною сполучною ланкою між людиною і знаннями залишається читання, яке стає, за висловом англійських фахівців, ключем до століття знань. Проблема книги і читання, особливо дитячої книги та читання дітей, прирівнюється до проблеми національної безпеки держави. Соціологами і психологами доведено, що саме читання формує соціально орієнтовану, духовно зрілу, освічену особистість, тому для того, щоб досягти світового рівня в науці, техніці, культурі та мистецтві державі потрібні люди, які читають і мислять.

Тож, напередодні Всеукраїнського дня бібліотек, який відзначається 30 вересня, вітаємо всю голопристанську громаду, усіх, хто любить і шанує бібліотеки, цінує книгу і бачить у читанні та навчанні шлях до майбутніх змін у нашій країні, з цим святом, яке вже давно перестало бути тільки професійним, а перетворилось на день, коли книгозбірні разом зі своїми користувачами вкотре наголошують на важливе місце бібліотек і  читання у житті кожного та необхідність відкритого доступу до інформації для сталого розвитку нашої держави. Бажаємо усім міцного здоров’я, наснаги та впевненості у тому, що завдяки БІБЛІОТЕКАМ, КНИЗІ та  ЧИТАННЮ наша країна переборе труднощі, здолає ворожу агресію і стане процвітаючою, гармонійною країною мудрих та самодостатніх людей.

Запрошуємо стати активними читачами філії Голопристанської РБ з обслуговування дітей!

 Світлана ЯРОВА,  завідувач філії Голопристанської РБ з обслуговування дітей

Напишіть свій комментар
Ваше ім'я
E-mail (не буде опублікований)
Сайт
* Текст повідомлення
Введіть число, яке Ви бачите праворуч
Якщо Ви не бачите зображення з числом - змініть настроювання браузера так, щоб відображались картинки та перезагрузіть сторінку.


Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше.