Козацький фестиваль "Кварта"

25.09.2017

     23-24 вересня у c.Республіканець Бериcлавcькoгo району пройшов національно-патріотичний фестиваль традиційної козацької культури «Кварта».

Холодний вітер і дощ не завадили проведенню першого фестивалю козацької слави. На Кам’янській Січі, в одному з найбільш знакових історичних місць Херсонщини, зібралися представники організацій українського козацтва, діячі культури, байкери, а також шанувальники активного відпочинку.

Фестиваль розпочався з підйому державного прапора та вшанування усіх воїнів, які воювали за Україну. Біля могил видатних козаків пройшла «Козацька рада». Велику увагу організатори приділили учасникам бойових дій на Сході країни, сучасним козакам, а деякі в цей день отримали нагороди від Президента. Також був офіційно представлений герб та прапор Кам’янської Січі.

Гостям демонстрували козацьку майстерність – володіння зброєю, також проходили козацькі розваги для відпочивальників та чемпіонат серед рибалок, а ввечері відбувся  пивний чемпіонат та концерт рок-гуртів.

Незважаючи на несприятливий прогноз погоди, відвідала захід і делегація від Голої Пристані на чолі з першим заступником міського голови Віталієм Геєм. Голопристанці облаштували козацький курінь, де представляли вироби декоративно-прикладного мистецтва, а привітні господині гостинно запрошували до куреня та пригощали всіх охочих смачним українським кулішем, звареним власноруч.

 

Напишіть свій комментар
Ваше ім'я
E-mail (не буде опублікований)
Сайт
* Текст повідомлення
Введіть число, яке Ви бачите праворуч
Якщо Ви не бачите зображення з числом - змініть настроювання браузера так, щоб відображались картинки та перезагрузіть сторінку.


Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше.