У планах – благоустрій парку

25.08.2017

Як буде виглядати парк у районі п’ятиповерхівок у разі його облагородження? Детальний проект по благоустрою цієї зони представив міський голова Олександр Бабич на звіті, який проходив 10 серпня в МПК "Сузір’я".

Мер зазначив, що нині, на жаль, територія парку знаходиться у дещо занедбаному стані. Мешканці мійкрорайону п’ятиповерхівок неодноразово зверталися до міської ради з приводу облаштування пішохідної доріжки між вулицями К.Маркса та 1 Травня, яка сформована, активно протоптується, але виглядає недоглянутою. Після обговорення цієї проблеми депутатським корпусом та працівниками виконкому, виникла ідея продовжити благоустрій паркової зони у напрямку ринку і "народився" зазначений проект. Ним передбачається озеленення парку, укладання тротуарних пішохідних доріжок, облаштування зони паркування. У планах також – створення спортивного майданчика із тренажерами, огорожею та відповідним покриттям. Посеред парку планується розміщення пішохідного фонтану, а для дозвілля дітей та їхніх батьків передбачена окрема територія, облаштована місцями для відпочинку.

Нині проект знаходиться на стадії завершення. На нього очікують різноманітні експертизи, далі – затвердження і закладення коштів у міському бюджеті. Проектні роботи планується розділити на декілька частин і виконувати їх поетапно.


Напишіть свій комментар
Ваше ім'я
E-mail (не буде опублікований)
Сайт
* Текст повідомлення
Введіть число, яке Ви бачите праворуч
Якщо Ви не бачите зображення з числом - змініть настроювання браузера так, щоб відображались картинки та перезагрузіть сторінку.