24 серпня у прокат вийде гостросюжетна історична драма режисера Зази Буадзе «Червоний»

09.08.2017

 

 

В основі сюжету стрічки – однойменний роман Андрія Кокотюхи, відзначений Міжнародним конкурсом «Коронація слова» як кращий історичний роман 2012 року. В головних ролях - Микола Береза, Олег Шульга, Любов Тищенко, Олександр Мавріц.

Події фільму мають реальну основу: повстання в концтаборах ГУЛАГу, куди з 1945 року, за вироками радянських судів, почали потрапляти вояки УПА.

Створення офіційного постеру кінострічки було доручено агентству BelkaStrelka Film Branding.

«Микола Береза ​​дуже характерний актор. Нас привабили його очі. Саме через його погляд та вираз обличчя ми намагалися донести основну ідею фільму – мужність та незламність справжнього воїна», - говорить керуючий партнер компанії BelkaStrelka Film Branding Ольга Олещенко.

Фото героя створив Роман Пашковський - один з провідних фотографів-портретистів. Саме йому вдалося зловити настрій актора, показати всю глибину драми героя.  Персонаж Миколи Берези переживає не лише особисту драму – втрату коханої, а й драму своєї країни, волю якої він та його побратими здобували у нерівній боротьбі. В якості фону дизайнери використали оригінальну листівку УПА того часу, що додало образу достовірності та особливого настрою.

***

Спільне виробництво стрічки здійснили компанія «ІнсайтМедіа»  продюсерський центр, «Одеська кіностудія» за фінансової підтримки Державного агентства України з питань кіно.

 

У широкий прокат стрічка вийде 24 серпня 2017 у 26-й День незалежності України.

 

 

 

Напишіть свій комментар
Ваше ім'я
E-mail (не буде опублікований)
Сайт
* Текст повідомлення
Введіть число, яке Ви бачите праворуч
Якщо Ви не бачите зображення з числом - змініть настроювання браузера так, щоб відображались картинки та перезагрузіть сторінку.