Найгарячіше літо

20.07.2017

На узбережжі Чорного моря, у мальовничому болгарському курортному містечку Кітен розкинувся чудовий телевізійний творчий табір «Разом». Саме тут учасники театру пісні «Веснянка» Голопристанської дитячої школи мистецтв проводили своє найгарячіше літо. Колектив перебував у Болгарії з 25 червня по 2 липня і, крім чудового відпочинку, отримав великі перемоги, які привіз до Голої Пристані!

Але все по порядку. Ще восени минулого року наші юні артисти – театр пісні «Веснянка» під керівництвом талановитої Наталії Федорченко – викладача школи мистецтв взяли участь у IV Всеукраїнському фестивалі-конкурсі талантів «Гармонія душі», що проходив у Києві. У номінації «Естрадний  вокал» колектив здобув ІІ місце і отримав сертифікат на 300 євро для ансамблю на один із фестивалів у дитячий творчий табір «Разом» (м.Кітен, Болгарія). Звісно, емоціям не було меж, адже молодий колектив (який на той час існував лише півроку) вперше отримав таку чудову нагороду.

Тож, коли наприкінці червня артисти прибули до табору, вони не стали розслаблятися, а почали готуватися до участі у фестивалях мистецтв. Приємна атмосфера, позитивний настрій і цілеспрямованість принесли чудові результати! По-перше, «Веснянка» стала конкурсантом Міжнародного фестивалю талантів «Золотий грааль». До участі в ньому запрошувалися колективи з різних куточків України, Казахстану, Білорусі та інших країн. А місця розподіляло зіркове журі у складі хореографів Амадора Лопеса, Олега Серафіна, фіналіста програми «Танцюють всі» Максима Марценюка, продюсера Олександра Лішанського та відомого гітариста Олега Борисова (група «Flame»). Чудовий виступ на «Золотому граалі» приніс театру пісні почесне ІІ місце. Гарні результати показали і солісти колективу – ІІ місце отримала Діана Романова, а бронзу розділили між собою Артем Тригуб і Анна Мельник.

Але найцікавіше було попереду! Цього літа в Болгарії проходив Міжнародний фестиваль «Зоряне літо», у якому брали участь діти і дорослі в різних номінаціях: вокал, хореографія, інструментальний жанр, акторська майстерність і декоративно-прикладне мистецтво. Серед країн-учасників – Болгарія, Україна, Грузія, Росія, Білорусь, Естонія, Ізраїль, Узбекистан та Казахстан. І серед безлічі конкурсантів голопристанська «Веснянка» здобула найголовнішу нагороду – «Ґран-Прі» у номінації «Естрадний вокал»! Від організаторів фестивалю наші юні зірки отримали дипломи, кубок та медалі. Крім того, взяли участь ще й у гала-концерті, який проходив у місті Приморсько. І, звісно, відпочивали, насолоджуючись спекотним літом і теплим морем – бо ж дійсно заслужили!

Такі перемоги – надзвичайно приємні як для самого колективу, так і для всієї Голої Пристані. Артисти продемонстрували надзвичайно високий рівень підготовки та майстерності і своїм талантом прославили наше місто за межами України. Тож щиро вітаємо учасників театру пісні «Веснянка», керівника Наталію Федорченко і бажаємо нових творчих успіхів, звершень та невичерпного натхнення!

 

Наталья ЯРОВА

Фотозвіт

 

Напишіть свій комментар
Ваше ім'я
E-mail (не буде опублікований)
Сайт
* Текст повідомлення
Введіть число, яке Ви бачите праворуч
Якщо Ви не бачите зображення з числом - змініть настроювання браузера так, щоб відображались картинки та перезагрузіть сторінку.