Творчі здобутки

14.07.2017

 

Кожного року талановита молодь Голої Пристані має змогу показати свій рівень майстерності на Міжнародному фестивалі-конкурсі "Україна єднає світ". 2017-й рік став не винятком, і вже за традицією, 28 червня, коли вся Україна відпочивала та святкувала День конституції, талановиті вихованці та викладачі Голопристанської дитячої школи мистецтв демонстрували свій талант на фестивалі у м.Скадовську.

Результати у нас – чудові: ансамбль домристів (керівник Тетяна Ліщук) вкотре довів, що є унікальним не тільки в Херсонській області, а й в Україні, здобувши І місце у номінації "Інструментальний жанр". Соліст Богдан Палій знову на висоті – Імісце, дебютантка Софійка Магарь посіла ___ місце. Унікальним виступом вразив Володимир Мякота, який здобув І місце. Професійним був і виступ хореографічного ансамблю "Фортуна", учасники якого вибороли золото.

Ці колективи знову і знову підтверджують, що мистецтво і культура в Голій Пристані – на вищому рівні!  

Альона ЛИТВИНЕНКО, начальник відділу культури, туризму та ЗМІ ВК

 

 А із сонячної Грузії з морем яскравих емоцій і вражень до Голої Пристані повернувся хореографічний ансамбль «Сюрприз».

Результат поїздки запаморочливий – на Міжнародному конкурсі «Art Batumi» ансамбль здобув Ґран-Прі! Крім того, став єдиним колективом, який отримав нагороду «Симпатія журі». Але і це ще не все – «Сюрприз» також відзначили за  кращі хореографічні постановки, костюми і музику.

На зустрічі в міністерстві культури Аджарії хореографічний ансамбль  представляв Україну і наше місто Голу Пристань.

«Завдяки конкурсу ми придбали нових друзів, і самі стали дружнішими!

  Наша доросла команда - Інна Ошурко, Наташа Каліненко, Владислав і Олена Косенко, Оля Лісанова, Іра Цой, Коля Огарко, Олена Тимошенко, Люда Кобельчук, Катя і Валерій, Валентина Целорунго – це найкраща команда батьків на цьому фестивалі.

Наші діти мужньо долали всі труднощі і танцювали, незважаючи на температуру та інші проблеми.

Спасибі всім за те, що вірили і підтримували, спасибі спонсорам поїздки – нашим батькам! Іраклі – тобі спасибі за організацію і атмосферу фестивалю! Ура!» – ділиться враженнями на своїй сторінці у мережі Facebook керівник ансамблю Тетяна КІРІЛЛОВА.

 

Щиро вітаємо наших зірок і бажаємо нових, ще яскравіших перемог!

Напишіть свій комментар
Ваше ім'я
E-mail (не буде опублікований)
Сайт
* Текст повідомлення
Введіть число, яке Ви бачите праворуч
Якщо Ви не бачите зображення з числом - змініть настроювання браузера так, щоб відображались картинки та перезагрузіть сторінку.