Шановні бухгалтери!

14.07.2017

 

Прийміть найщиріші вітання з нагоди професійного свята – Дня Бухгалтера!

Без вашої важливої та надзвичайно відповідальної професії важко уявити роботу будь-якої організації. Саме ви забезпечуєте чіткий контроль фінансових потоків, своєчасність податкових платежів, заміряєте фінансовий пульс міста. Без вашої роботи неможливо забезпечити подальший розвиток економіки краю та держави загалом.

Тож нехай день вашого свята, як і інші дні, буде наповнений гідним визнанням внеску в загальнодержавну справу. Хай кожному бухгалтеру в цей день люди висловлять подяку і шану за скромну, але вкрай необхідну клопітку працю, яка визначається ще й найвищими моральними критеріями: порядністю, чесністю, принциповістю, законністю. Бо бухгалтерія є основою і підґрунтям фінансового благополуччя трудового колективу, а отже – і кожного з його членів.

У цей святковий день хочеться побажати всім бухгалтерам Голопристанщини міцного здоров’я, щастя, професійних успіхів, миру та благополуччя, а також щоб у вас завжди сходився баланс!

З повагою, Голопристанський міський голова Олександр БАБИЧ

 

 

Напишіть свій комментар
Ваше ім'я
E-mail (не буде опублікований)
Сайт
* Текст повідомлення
Введіть число, яке Ви бачите праворуч
Якщо Ви не бачите зображення з числом - змініть настроювання браузера так, щоб відображались картинки та перезагрузіть сторінку.