Школо, прощавай!

26.06.2017

  

Випускний вечір – надзвичайне свято: радісне, урочисте, веселе, але водночас і сумне. Доводиться прощатися з рідною школою, такими  затишними, рідними класами, коридорами, дорогими наставниками, які впродовж багатьох років готували учнів до самостійного життя.

Кожного року свято випускного вечора в Голій Пристані особливе не лише для самих випускників, а й для всього міста. Не став винятком і 2017 рік.

24 червня голопристанські випускники разом з учителями, друзями і знайомими, пройшовши вулицями міста, зібралися на набережній біля альтанки, де на них чекала найприємніша мить – загальноміський вечір випускників. Тут їх зустрічали батьки, які створили символічну арку із  вишитих  рушників, а разом з ними – почесні гості: міський голова Олександр Бабич, секретар міської ради Людмила Лук’янченко, перший заступник міського голови Віталій Гей, заступники з питань діяльності виконавчих органів міської ради Світлана Лінник та Галина Богданова і начальник відділу освіти, молоді та спорту Лідія Чуприна. Кожен випускник отримав на згадку про рідне місто ексклюзивний дарунок від міської ради – пам’ятний "наказ" і дзвоник. Тим часом, поки юнаки і дівчата проходили через альтанку, ведучі  Альона  Литвиненко  та  Богдан Палій представляли кожну школу, розповідали  про  досягнення  та успіхи "винуватців" свята.

Нарешті, 121 цьогорічних випускники зупинилися на набережній, урочисто залунав Гімн, і право підняти Прапор України та прапор Голої Пристані надали крщим учням шкіл – золотим медалістам. Цього року їх семеро: Тетяна Брага, Софія Захаріна, Карина Людоговська  (гімназія), Юлія Кисіль (спеціалізована школа), Дар’я Пісоцька, Оксана Сорока та Артур Буденчук (ЗОШ №1). Благословляв випускників на щасливу дорогу у майбутнє доросле життя міський голова Олександр Бабич, який вийшов до медалістів із хлібом та сіллю на вишитому рушнику. Очільник міста бажав їм віри у завтрашній день, надії на власні сили, цілеспрямованості та сміливості у досягненні своєї мети. А ще – ніколи не забувати рідне місто. Грамотами і квітами мер відзначав не лише  медалістів – грамоти  і  квіти від  міського  голови  приймали  також  відмінники  навчання,  призери олімпіад, випускники  хореографічного  ансамблю "Сюрприз".

Зі словами вдячності до батьків та вчителів зверталася від імені всіх випускників золота медалістка Карина Людоговська. Бурхливими оплесками присутні зустрічали батьків, у виконанні яких пролунала чудова пісня. До  привітань і побажань приєднувалися  начальник  відділу  освіти,  молоді  та спорту  Лідія  Чуприна та  благочинний  Голопристанського  округу протоієрей Володимир. А подарунком для всіх присутніх став виступ чарівної і талановитої Катерини Марченко, випускниці Херсонського музичного училища.

Наостанок – хвилюючі і неповторні миті шкільного вальсу, який випускники кожної школи станцювали окремо, спільне фото та випускання повітряних кульок в надвечірню блакить. Завершився чудовий вечір зустріччю світанку нового дня, з якого починається те майбутнє, про яке випускники мріяли колись за шкільними партами. Майбутнє, яке буде залежати від кожного з них, майбутнє, яке вони тримають у своїх руках.

 Наталья ЯРОВА. Фото автора.

Фотозвіт

 

 

Напишіть свій комментар
Ваше ім'я
E-mail (не буде опублікований)
Сайт
* Текст повідомлення
Введіть число, яке Ви бачите праворуч
Якщо Ви не бачите зображення з числом - змініть настроювання браузера так, щоб відображались картинки та перезагрузіть сторінку.