«Душа півдня»

02.06.2017

 

червня на базі  історико-розважального комплексу «Зелені хутори Таврії» відбувся II відкритий фестиваль народної творчості «Душа півдня». У його рамках пройшов відкритий фестиваль української пісні, де взяли участь кращі співочі колективи та окремі виконавці Херсонщини. На виставці-ярмарці народні майстри декоративно-ужиткового мистецтва  презентували кращі свої творчі доробки та навчали майстерності усіх бажаючих.

За сприянням міського голови О.В.Бабича, першого заступника міського голови В.М.Гея, директора КП «Гопри-Водоканал» А.І.Бездворного, працівники відділу культури, туризму та ЗМІ ВК, міського Палацу культури «Сузір’я»  (директор Ірина Соловйова) та колектив аматорського народного ансамблю народної пісні «Україночка» (керівник Олександра Гордіна) достойно  представили свою святково-прикрашену  садибу  «Гола Пристань», звеселяли глядачів піснями, прислів’ями та віршами, частували бажаючих  голянськими смаколиками та  запашним короваєм, мали змогу позмагалися у конкурсі традиційної страви «Таврія-Борщ». Місцеві майстрині Катерина Колпакова і Оксана Марченко дивували присутніх своїми виробами мистецтва.

По закінченню фестивалю відділ культури, туризму ЗМІ ВК Голопристанської міської ради був нагороджений  дипломом Херсонського ОЦНТ та отримав сувенірні подарунки.

Щиру вдячність висловлюємо керівництву Голопристанської міської ради, міському відділу освіти, молоді та спорту, народним майстрам, артистам та працівникам культури за підтримку та допомогу в участі у фестивалі!

 


  Знай наших!

3 червня народний академічний хор викладачів Голопристаської дитячої школи мистецтв Голопристанської міської ради (керівник Ірина Чупик) взяв участь у XX Регіональному конкурсі хорового виконавства «Чорнобаївський заспів», де, демонструючи свій високий професійний рівень та виконавську майстерність, здобули перше місце серед 16 хорових колективів з Херсонської області, м. Запоріжжя та м. Миколаєва.

Вітаємо лауреатів конкурсу і бажаємо нових звершень та перемог на славу нашого міста Гола Пристань! 

 

Альона ЛИТВИНЕНКО, начальник відділу культури, туризму та ЗМІ

 

 

Напишіть свій комментар
Ваше ім'я
E-mail (не буде опублікований)
Сайт
* Текст повідомлення
Введіть число, яке Ви бачите праворуч
Якщо Ви не бачите зображення з числом - змініть настроювання браузера так, щоб відображались картинки та перезагрузіть сторінку.