«Фортуна» відсвяткувала ювілей!

22.05.2017

Справжнє свято хореографії, таланту, творчості і копіткої праці відбулося 19 травня у районному Будинку культури. Привід – більш ніж урочистий! Цього дня відзначав п'ятнадцятирічний ювілей дитячий хореографічний колектив «Фортуна» Голопристанської дитячої школи мистецтв.

15 років для колективу - це багато чи мало? Мало, тому що попереду чекає цікава дорога, повна творчих пошуків і перемог, а багато, тому що є вже своя історія і багато славних справ.

Протягом ювілейного концерту глядачі мали змогу разом із учасниками «Фортуни» та чарівною ведучою Інною Якушенко згадати найяскравіші моменти із життя колективу, помилувалися кращими танцювальними композиціями, порадіти заслуженим перемогам і досягненням ансамблю.

Сьогодні в колективі займається 60 дітей у віці від 6 до 16 років. А керують цим чудовим ансамблем молоді, енергійні, творчі натури. Передають своїм вихованцям любов до хореографії керівник Тетяна Іванівна Теленкова і викладач Ганна Анатоліївна Марковець. Педагоги будять в дітях вогонь творчості, вогонь добра, любові і світла, вони сповнені нових цікавих планів і ідей.

Творча цілеспрямованість і змагальний дух спонукає колектив до участі в конкурсах і фестивалях міського, обласного, всеукраїнського та міжнародного рівня, з яких «Фортуна» обов’язково повертається з нагородами. Лише у 2016 році колектив став лауреатом І ступеня в 2-х номінаціях Міжнародного фестивалю-конкурсу «Україна єднає світ» у м.Скадовську і лауреатом І ступеня цього ж фестивалю в м.Києві.

На ювілейному концерті наші обдаровані діти показали свої таланти, виконуючи хореографію різних народів світу – український, гуцульський, циганський, мексиканський та молдавський танок. Молодша, середня та старша група «Фортуни» демонстрували хореографічні композиції "Хорошее настроение", "Лявониха", "По малинку", "Фиксики", "Не твоя війна", "Вальс", "Жадина", "Чудо-зайки", "Плескач" та інші, заряджаючи присутніх гарним настроєм.

Зі святом вітали ювілярів друзі – у виконанні старшої групи театру пісні «Веснянка» лунали чудові музичні композиції.

Поздоровлення, подарунки, грамоти і подяки учасники «Фортуни» приймали від  першого заступника міського голови Віталія Гея, начальника відділу культури, туризму та ЗМІ ВК Альони Литвиненко, директора міської школи мистецтв Віктора Зибіна і його заступника Ірини Чупик.

Керівники – Тетяна Теленкова та Ганна Марковець дякували батькам за постійну підтримку і допомогу, нагороджували учасників колективу і цьогорічних випускників – Віолету Залату, Дмитра Яковенка, Ганну Сиротко, Ольгу Овчар, Вероніку Часник, Дарину Олефіренко, Лілію Шнирьову та Катерину Вихор. Випускники зі сльозами на очах обіймали своїх учителів, та не прощалися, а обіцяли заходити в гості і продовжувати танцювати.

 

Творчість «Фортуни» – маленький промінець світла не лише в серцях випускників, а й усіх голопристанців. Сьогодні їм виповнилося лише 15, тож побажаємо колективу ще довгих років, яскравих костюмів, гарних танців та гучних оплесків!

 

Фотозвіт

 

 

Напишіть свій комментар
Ваше ім'я
E-mail (не буде опублікований)
Сайт
* Текст повідомлення
Введіть число, яке Ви бачите праворуч
Якщо Ви не бачите зображення з числом - змініть настроювання браузера так, щоб відображались картинки та перезагрузіть сторінку.