На «ракеті» через Дніпро

18.05.2017

Ще в минулому році компанія "НІБУЛОН" оголосила про намір відродити водні пасажирські перевезення. На цю знаменну подію з нетерпінням очікували голопристанці. Вже восени флот "НІБУЛОНу" поповнився "ракетами" – пасажирськими суднами на підводних крилах. Облаштування причальної та берегової інфраструктури компанія також взяла на себе.

І ось 14 травня на голопристанському причалі зустрічали високошвидкісне судно "НІБУЛОН Експрес-2" його перші пасажири – школярі Голої Пристані разом із вчителями та міським головою Олександром Бабичем.

Швидка і комфортна подорож надзвичайно сподобалася дітям та дорослим. Приємною була і гостинна зустріч херсонців, які вітали пасажирів судна із різнокольоровими повітряними кульками. Голопристанці ж подарували присутнім на причалі сувеніри із видами міста, запрошуючи завітати в гості на "ракеті".

Із довгоочікуваною подією для всієї області вітали присутніх голова Херсонської ОДА Андрій Гордєєв та голова Херсонської міської ради Володимир Миколаєнко. Вони наголошували на тому, що відкриття водного пасажирського сполучення на півдні України засвідчує те, що, коли разом об’єднуються держава, бізнес і громада, то найнездійсненніші мрії втілюються у життя.

А очільник Голої Пристані зазначив: "Для жителів нашого міста це дійсно важлива подія. Це перш за все комфорт і економія часу, і тому я переконаний, що цей проект в подальшому матиме розвиток і перспективу.

Ми завжди підтримуємо ініціативи, що сприяють покращенню життя людей. Запровадження таких проектів наближає країну до європейського рівня".

Звісно, людей, які планують подорожували "ракетою", найбільше цікавило питання вартості поїздки.  На це заступник генерального директора ТОВ СП "Нібулон" з будівництва та експлуатації флоту Андрій Волік відповів, що ціна  квитків на такі перевезення суттєво не буде відрізнятися від автобусних, оскільки це соціальний проект компанії.

Тож,  «пілотним»  рейсом  Гола  Пристань  -  Херсон  компанія «Нібулон» відкрила регулярні перевезення водним транспортом у Херсонській області. Високошвидкісні пасажирські судна повністю придатні до технічної експлуатації. Рятувальні круги і жилети, аварійне і протипожежне обладнання - все сертифіковане, протестоване та має відповідні документи. Вжиті всі заходи, що забезпечують безпечність перевезень пасажирів водним транспортом, адже для компанії завжди в пріоритеті безпека людей. 

 Наразі пасажирське  судно «НІБУЛОН Експрес – 2», курсує за таким розкладом:

Пункт і час

відправлення

Пункт і час

прибуття

м. Нова Каховка, 07:00

м. Херсон, 08:10

м. Херсон, 08:20

м. Гола Пристань, 08:50

м. Гола Пристань, 09:00

м. Херсон, 09:30

 Виконання прогулянкових рейсів (м. Херсон)

м. Херсон16:00

м. Гола Пристань16:30

м. Гола Пристань17:00

м. Херсон17:30

м. Херсон18:00

м. Нова Каховка19:10

* Тривалість рейсу може змінюватись залежно від погодних умов  

Квитки можна буде придбати безпосередньо на судні. Їхня вартість складає:

Нова Каховка - Гола Пристань – 102 грн;

Нова Каховка - Херсон – 60 грн;

Херсон - Гола Пристань – 42 грн.  

 

Запрошуємо жителів Херсонщини на регулярні пасажирські рейси водним транспортом!

Наталья ЯРОВА. Фото автора.

Фотозвіт 

 
Напишіть свій комментар
Ваше ім'я
E-mail (не буде опублікований)
Сайт
* Текст повідомлення
Введіть число, яке Ви бачите праворуч
Якщо Ви не бачите зображення з числом - змініть настроювання браузера так, щоб відображались картинки та перезагрузіть сторінку.