Найспортивніша сім`я Херсонської області

17.05.2017

 

У всі часи людина прагнула до здорового способу життя, бажаючи пізнати межі своїх можливостей, не боячись кинути виклик долі. І часто виходила переможцем. А спорт – це і є: життя, здоров'я, ризик, пошук, перемога.

13 травня в ДЮСШ-1міста Херсона відбулися обласні змагання "Тато, мама, я - спортивна сім'я". На старт вийшли 8 сімейних команд з міст та районів Херсонської області.

Голу Пристань  представила команда сім'ї Квятковських. Бадьорі, дружні, веселі, завжди приємні у спілкуванні – такими знаю цю родину вже майже три роки. Тетяна та Олексій виховують двох доньок – Діану і Дарину, які добре навчаються у Голопристанській гімназії. Саме Дарина, учениця 3-Б класу, разом з батьками  стала учасницею і переможницею  змагань "Тато, мама, я - спортивна сім'я".

Спортивне свято – це можливість чудово і корисно провести день всією родиною. Але, щоб стати учасником обласних змагань, треба було докласти чимало зусиль. Із початком змагань хвилювання зникає і ти поринаєш у світ чудового настрою, спортивного азарту, дружніх стосунків, дитячих посмішок, приємної  фізичної активності й надзвичайно позитивної атмосфери!!! Батьки на власному прикладі показали своїм дітям, що заняття фізичною культурою та спортом - це цікаво,весело, приємно та корисно  для здорового й активного життя.

Всі учасники ті призери змагань відзначені дипломами та нагородами , а сім'я Квятковських, яка зайняла перше місце, отримала   Кубок  переможців 2017 року і право представити наше місто у  Всеукраїнському фіналі змагань «Тато, мама, я - спортивна сім'я !"

Дякуємо родині Квятковських за їхні старання, прагнення до перемоги, згуртованість, бажання не підвести колектив нашої гімназії. Бажаємо перемоги на Всеукраїнських змаганнях! Прославляйте Голу Пристань, будьте сильними і здоровими!

Світлана ЯСТРЕБОВА,  класний керівник 3-Б класу Голопристанської гімназії

Напишіть свій комментар
Ваше ім'я
E-mail (не буде опублікований)
Сайт
* Текст повідомлення
Введіть число, яке Ви бачите праворуч
Якщо Ви не бачите зображення з числом - змініть настроювання браузера так, щоб відображались картинки та перезагрузіть сторінку.