Чим цього разу «Сюрприз» прославив Голу Пристань?

17.05.2017

Вирушили за приємними враженнями, а повернулися ще й із абсолютною перемогою! Саме так можна описати подорож Народного хореографічного ансамблю «Сюрприз» на фестиваль хореографічного мистецтва «Golden Dance» до Умані.

Цієї суботи затишне та привітне містечко зустріло талановитих дітей із різних регіонів. Всеукраїнський конкурс зібрав 40 колективів (це більше 150 номерів) та проходив із самого ранку до десятої вечора. Зрозуміло, що такий графік втомлював, але ми цього не відчули – були натхненні виступом. Порадували всіх запальними танками «Смерека», «Матроський», «Італійська піца», показали «Весілля», «Росаву», «Море» та «Ірландський». Тому до нагородження відкрилося «друге дихання» і ми з великим завзяттям виходили за призами. А їх було чимало!

    

«Сюрприз» отримав сім перших місць, диплом за найкращі сценічні костюми, три сертифікати (знижка 10%) на відпочинок у Буковелі, 40% знижки на участь у «Зіркафест», 1000 євро в дитячий табір у Болгарії. І звісно ж – Ґран-прі! Такий успіх є результатом наполегливої роботи хореографа та наставника – Тетяни Василівни Кіріллової (плюс наша невимовна любов до танців і колективу)!

Кожен учасник отримав солодощі та медаль! До речі, впевнена, що таку ж заслуговують батьки! Адже в нас була просто чудова група підтримки. Це саме той випадок, коли чужих дітей не існує. Тому чергова перемога – здобуток великої та дружньої родини!

Уже традиційно «Сюрприз» поєднує корисне з приємним. Наступного дня насолодилися прогулянкою в Національному дендрологічному парку «Софіївка». Умань неначе «умилася» дощем перед нашим приїздом, так свіжість і краса швидко відновили сили дітей та дорослих. А це надто потрібно – попереду була дорога додому! Ми повернулись натхненними та гордими за те, що гідно представили південь України. Тому працюймо над собою, любімо свою справу і пишаймося рідним краєм!

Карина ЛЮДОГОВСЬКА, учасниця фестивалю

 

 

Напишіть свій комментар
Ваше ім'я
E-mail (не буде опублікований)
Сайт
* Текст повідомлення
Введіть число, яке Ви бачите праворуч
Якщо Ви не бачите зображення з числом - змініть настроювання браузера так, щоб відображались картинки та перезагрузіть сторінку.