Рідна мати моя...

16.05.2017

"Материнство... святе і прекрасне, оспіване поетами у піснях, увіковічене  художниками на полотнах, висічене з каменів скульпторами, вишите на рушниках талановитими майстрами", – такими словами розпочали свято, присвячене ласкавій, ніжній, турботливій половині людства чарівні ведучі Альона Литвиненко та Лідія Багач. До Дня матері, який українці відзначають другої неділі травня, у міському Палаці культури "Сузір’я" 13 травня відбувся надзвичайно теплий, душевний та емоційний концерт.

Цього дня зі сцени лунали музичні композиції, присвячені найріднішим у світі людям. Ліричні пісні про маму присутнім дарували талановиті й чарівні Інна Філіпова і Тетяна Крива. Наче дзвінкий струмок, лився голос Світлани Вакуленко під супровід гітари Олександра Стешенка, а під акомпанемент Віктора Зибіна лунали пісні у виконанні прекрасної Валентини Проценко. Ніжну пісню у аранжуванні для баяну заспівав своїй матусі Володимир Мякота, а вокальна композиція під передзвін бандури Ксенії Недзельської зворушила всіх слухачів. Відому українську пісню "Чорнобривці" чуттєво виконали хлопці із тріо "Голяни" ЗОШ №1.

Бо ти для мене, мамо, – щось святе, перед тобою завжди на колінах,

Перед тобою завжди я в боргу, за себе, мамо, і за свого сина.

– ніжним і зворушливим був виступ Світлани Лінник, яка присвятила авторський вірш і пісню «Поговори со мною, мама...» своїй найріднішій людині - матері, якій разом із братом Володимиром подарувала букет запашних троянд.

І так проникливо звучав вірш Валентини Бузукіної, який прочитала ведуча Альона Литвиненко:

У житті тобі пощастило на друзів і на подруг,

Та мати твоя єдина – це твій найвірніший друг.

Вона ніколи не зрадить, ніколи не підведе

І вірність свою святую життям тобі доведе.

Якщо спіткає невдача, а чи потрапив в біду,

Поклич і серед ночі: "Мамо!", вона: "Сину! Синочку! Йду!".

Надійно стоїш і твердо, безхмарний твій виднокруг,

Поки чекає і любить тебе срібночолий друг.

Живи, радій, усміхайся, злітай на хвилі життя!

Твій успіх – ліки для мами від старості і забуття.

Час швидко, рікою плине, минає за роком рік,

Лети, поспішай до мами, щоб не спізнитись навік!

Сьогодні у тебе ще свято, весна буяє навкруг.

У батьківській хаті жде мама, вона – найвірніший твій друг.

На сцену виходили справжні, харизматичні чоловіки – соліст Сергій Хоменко та Почесний громадянин Голої Пристані Євген Чумаченко. Пісні у їхньому виконанні викликали справжні овації публіки.

Привітав жінок із Днем матері міський голова Олександр Бабич, але поздоровлення його було незвичайним – замість офіційних слів очільник подарував матерям пісню "Росте черешня".

І на завершення свята, немов гімн сина до неньки, пролунала композиція "Рідна мати моя", яку під акомпанемент Сергія Хоменка виконували всі присутні в залі.

Святкування Дня матері – чудова ідея, але ніколи не варто забувати, що мама повинна увесь час жити в такій атмосфері, яку вона сама завжди прагне створити для нас. Але почнемо хоча б з малого і будемо намагатися радувати наших улюблених матусь якомога частіше. 

 

Наталья ЯРОВА. Фото автора.

Фотозвіт

 

Напишіть свій комментар
Ваше ім'я
E-mail (не буде опублікований)
Сайт
* Текст повідомлення
Введіть число, яке Ви бачите праворуч
Якщо Ви не бачите зображення з числом - змініть настроювання браузера так, щоб відображались картинки та перезагрузіть сторінку.