Інформаційно – просвітницька молодіжна акція «Молодь – за збереження репродуктивного здоров’я»!

12.05.2017

 

Тиждень планування сім’ї та збереження репродуктивного здоров’я відзначають у нашій державі кожної весни. Цього року 9 - 15 травня низку цікавих акцій по всій державі влаштовують і члени Всеукраїнської Коаліції з Репродуктивного Здоров’я та Планування Сім’ї, у тому числі –Благодійна організація Фонд громади міста Гола Пристань  «Свята Ольга».  

11 травня для учнівської молоді (9-Б клас, 10 дівчат та 11 хлопців) міської спеціалізованої школи нами проведена інформаційно – просвітницька молодіжна акція «Молодь – за збереження репродуктивного здоров’я!».  Завдячуючи лікарю акушер-гінекологу Олені Десні діти більше дізналися про репродуктивне здоров'я, особливо в підлітковому віці, про наслідки  ранніх статевих стосунків.

    

   

Представники Благодійної організації  Світлана Михолат та Наталія Дзень в ігровій формі  (за допомогою вікторин, конкурсів, "шнурівки", командної роботи, гри «Останні герої» та ін.) донесли інформацію щодо важливості ведення здорового способу життя, розуміння важливості збереження репродуктивного здоров’я та його вплив на створення сім’ї та народження здорових дітей.  

Цікавий диступ відбувся за темою «Ранні шлюби - за чи проти?». Важливо, що діти включилися в обговореня і наголосили про необхідність проведення таких заходів, адже вони для них є корисними та пізнавальними.

На завершення заходу учасники отримали заохочувальні подарунки від нашої організації та  інформаційні матеріали, буклети, які надала Всеукраїнська Коаліція з Репродуктивного Здоров'я та Планування Сім'ї.

Світлана МИХОЛАТ,

 

президент БО Фонд громади міста Гола Пристань Свята Ольга     

 

Напишіть свій комментар
Ваше ім'я
E-mail (не буде опублікований)
Сайт
* Текст повідомлення
Введіть число, яке Ви бачите праворуч
Якщо Ви не бачите зображення з числом - змініть настроювання браузера так, щоб відображались картинки та перезагрузіть сторінку.