Шановні містяни!

14.04.2017

 

Виконавчий комітет міської ради інформує, що 11.04.2017 в залі засідань міськвиконкому відбулись громадські слухання з приводу обговорення проекту рішення виконавчого комітету Голопристанської міської ради «Про встановлення тарифів на ритуальні послуги КП «Міськтеплокомуненерго».

За результатами громадських слухань запропоновано винести проект рішення виконавчого комітету міської ради «Про встановлення тарифів на ритуальні послуги КП «Міськтеплокомуненерго» на розгляд виконавчого комітету міської ради.

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

15 травня 2017 року о 09.00 годині в залі засідань міськвиконкому відбудуться громадські слухання з приводу обговорення проекту рішення виконавчого комітету Голопристанської міської ради «Про встановлення тарифів на послуги з водопостачання, водовідведення та очищення стоків». До обговорення  проекту рішення запрошуються усі бажаючі. 

 

Напишіть свій комментар
Ваше ім'я
E-mail (не буде опублікований)
Сайт
* Текст повідомлення
Введіть число, яке Ви бачите праворуч
Якщо Ви не бачите зображення з числом - змініть настроювання браузера так, щоб відображались картинки та перезагрузіть сторінку.