На Херсонщині СБУ вживатиме посилених заходів безпеки

14.04.2017

 

У Херсонському Управлінні СБУ за ініціативи Координаційної групи Антитерористичного центру відбулась спільна нарада учасників – суб’єктів боротьби з тероризмом щодо питань запобігання й протидії ймовірним диверсійно – терористичним проявам напередодні та під час святкування Великодня та травневих свят.

У ході засідання представники органів місцевої влади, очільники регіональних органів СБУ, Нацполіції, Державної служби з надзвичайних ситуацій, підрозділів Збройних сил України та Національної гвардії узгодили порядок взаємодії та спільного реагування на прояви терористичного характеру. Розглянуті питання забезпечення належного рівня публічної безпеки у місті та області під час участі населення у заходах, що відбуватимуться у місцях масового перебування людей. Правоохоронцями Херсонщини посилено заходи з охорони вразливих об’єктів життєзабезпечення краю.

Разом з тим, керівництво Управління СБУ в Херсонській області звертається до мешканців та гостей міста зберігати пильність та бути уважними! У разі потрапляння в поле зору будь-яких підозрілих транспортних засобів, предметів та осіб, невідкладно повідомляти означену інформацію на гарячу телефонну лінію Управління (097) 131-24-71 або 102.

 

Напишіть свій комментар
Ваше ім'я
E-mail (не буде опублікований)
Сайт
* Текст повідомлення
Введіть число, яке Ви бачите праворуч
Якщо Ви не бачите зображення з числом - змініть настроювання браузера так, щоб відображались картинки та перезагрузіть сторінку.