ЗВІТ за 2016 рік про виконання депутатських повноважень депутата Голопристанської міської ради 7-го скликання Шкроб Ольги Вікторівни

12.04.2017

 

ЗВІТ за 2016 рік про виконання депутатських повноважень 

депутата Голопристанської міської ради 7-го скликання

Шкроб Ольги Вікторівни  

Відповідно до ст. 16 Закону України «Про статус депутатів місцевих рад», з метою інформування виборців про свою діяльність, отримання зворотної інформації, залучення громадян до розв’язання проблем місцевого значення, подаю письмовий звіт про свою роботу.

Свої депутатські повноваження здійснюю відповідно до Закону України «Про статус депутатів місцевих рад». Була обрана за списком ВО «Батьківщина» по виборчому округу №16. Протягом звітного року відбулося 12 сесійних засідань міської ради, в 11 з яких я взяла участь. Предметом розгляду постійної депутатської комісії ради з питань планування, бюджету, фінансів та управління комунальною власністю, до складу якої я належу, є бюджет міської ради та внесення змін до нього, місцеві податки та збори, розмір орендної плати за земельні ділянки та єдиного податку для суб'єктів підприємницької діяльності та інші важливі питання життєдіяльності міста. Брала активну участь в обговоренні усіх питань, пов’язаних з діяльністю комісії.

Одним з головних пунктів моєї передвиборчої програми був захист Голопристанської районної (на той час) дитячої школи мистецтв та передача її з районного підпорядкування до міського. Для цього я брала участь в усіх переговорах між міською та районною владою, навесні подавала позов проти Голопристанської районної ради. До кінця питання вирішено у вересні 2016 року, школа передана до підпорядкування міста, повністю збережений викладацький склад та учнівський контингент, як і було обіцяно виборцям.

Важливим завданням для мене було приведення доріг на моєму окрузі до придатного для проїзду стану. Так, за моїм зверненням здійснене грейдерування дороги по вулиці Набережній, після чого хоч на якийсь час зникли великі ями. Також за моїм депутатським зверненням відремонтована дорога по провулку Шкільному до ДНЗ №1 «Олімпієць», після чого під час дощу там більше не виникає непрохідна калюжа, яка стільки років заважала безпечно діставатися дітям та їх батькам, а також персоналу до закладу.

Крім мешканців мого виборчого округу, до мене зверталися інші виборці. Так, за зверненням мешканців будинків №7 та №9 по вулиці 1 Травня, я двічі зверталася з депутатськими запитами до міського голови щодо продажу земельної ділянки «Херсонтрансу», які були рішеннями сесій міської ради задоволені, в результаті чого збільшена вартість земельної ділянки, та до суттєвих умов угоди про продаж був доданий пункт про обов’язкове надання можливості мешканцям названих будинків проходити та проїжджати до будинків, та зазначений обов'язок укласти угоду земельного сервітуту після отримання ОСББ «Гопри-Центр» та «Гопри-Форум» права власності чи користування прибудинкових територій.

До мене часто звертаються мешканці міста, які користуються житловими субсидіями, з різних питань, які виникають під час отримання та користування субсидіями. У зв’язку з цим я зверталася з депутатськими запитами до КП «Міськтеплокомуненерго» та до управління соціального захисту населення, сім’ї та праці Голопристанського міськвиконкому, на які отримала письмові відповіді. Багато питань виникає у зазначеної категорії населення до «Херсонобленерго», які я також по можливості намагаюсь допомогти вирішити.

У березні 2016 року я виявила та взяла участь у затриманні органами внутрішніх справ викрадача пілет (пального) з однієї з котелень міста, викрадач отримав покарання.

Активно долучалася до всіх заходів, що відбувалися у місті - прибирання територій, загальноміських свят, фестивалю «Купальські зорі», Дня міста, інших заходів. Брала участь у спартакіаді місцевих рад у Каховці.

І надалі планую приділяти максимум уваги у вирішенні найскладніших проблем виборців.

Напишіть свій комментар
Ваше ім'я
E-mail (не буде опублікований)
Сайт
* Текст повідомлення
Введіть число, яке Ви бачите праворуч
Якщо Ви не бачите зображення з числом - змініть настроювання браузера так, щоб відображались картинки та перезагрузіть сторінку.