Міський голова Голої Пристані взяв участь у Раді регіонального розвитку

22.03.2017

 


20 березня у Києві відблося п'яте засідання Ради регіонального розвитку, яку відкрив своїм виступом президент України Петро Порошенко. Глава держави зауважив, що ще півтора роки тому ситуація в країні була такою, що про перспективи розвитку можна було лише мріяти. Проте зараз почалося "реальне відновлення економіки і є можливість починати перехід від тактики виживання до спільної державної стратегії розвитку".

Рада регіонального розвитку проходила за участі Прем'єр-міністра України Володимира Гройсмана, членів Уряду, голів обласних державних адміністрацій, міських голів і голів об’єднаних територіальних громад.

 До складу делегації, яка представляла на Раді Херсонщину, було запрошено і міського голову Голої Пристані Олександра Володимировича Бабича.

Як повідомив Олександр Володимирович, основним питанням Ради було проведення реформи децентралізації та пов'язаних з нею реформ: розвитку інфраструктури, освіти, медицини, соціального захисту, тарифної децентралізації.  Також піднімалися питання фінансового забезпечення зазначених реформ за рахунок залучення коштів міжнародних фінансових установ: Європейського банку реконструкції та розвитку, Європейського інвестиційного банку. 

Також під час проведення Ради, членам делегацій була надана можливість поспілкуватись із членами Уряду та висловити їм ті чи інші проблеми, які необхідно вирішити для більш ефективного функціонування органів місцевого самоврядування, а їх у нас в державі цілком достатньо.

За матеріалами сайту  gopri.in.ua

Напишіть свій комментар
Ваше ім'я
E-mail (не буде опублікований)
Сайт
* Текст повідомлення
Введіть число, яке Ви бачите праворуч
Якщо Ви не бачите зображення з числом - змініть настроювання браузера так, щоб відображались картинки та перезагрузіть сторінку.