"Херсонський первоцвіт"

20.03.2017

 Навесні, коли оживає природа і з’являються перші квіти, в обласному центрі проходить фестиваль-конкурс учнів старших класів шкіл естетичного виховання «Херсонський первоцвіт» ім. П.М.Башмакова. Зали музичного училища та училища культури у ці дні наповнюються чарівними мелодіями, гостинно зустрічаючи юних музикантів.

Ось і цієї весни, 18 березня, учні Голопристанської дитячої школи мистецтв гідно представили місто на обласному фестивалі-конкурсі. Їхні виступи були яскравими та професійними, про що свідчать і результати.

Серед колективів І місце вибороли наші молоді скрипачі – квартет «Гармонія» у складі Люби Пікалової, Руслана Скакуна, Поліни Сигути та Марії-Сюзанни Алєксєєвої (викладач С.С.Вакуленко).

     

У номінації «Солісти» серед баяністів та акордеоністів перше місце посів Максим Меньшиков, третє – Андрій Деремешко (відділ народних інструментів, викладач О.Л.Меньшиков). Працелюбність учнів та злагодженість виконання журі відзначило дипломами за участь, які отримали Дмитро Яковенко (викладач О.Л.Меньшиков), Андрій Гриппа та Володимир Мякота (викладач В.І.Зибін). Володимир Мякота брав участь поза конкурсом (не відповідав по класам згідно з вимогами положення), та це не зупинило його у наполегливості продемонструвати свої навички та музичну майстерність.

Відділ духових та ударних інструментів теж показав гарні результати – треті місця здобули Ілля Запорожченко та Артем Година (викладач Д.С.Вакуленко, концертмейстер М.О.Супроненко).

Щиро вітаємо наших талановитих дітей із чудовими виступами і бажаємо подальших творчих успіхів!

Наталья ЯРОВА

Напишіть свій комментар
Ваше ім'я
E-mail (не буде опублікований)
Сайт
* Текст повідомлення
Введіть число, яке Ви бачите праворуч
Якщо Ви не бачите зображення з числом - змініть настроювання браузера так, щоб відображались картинки та перезагрузіть сторінку.