Переможці "Обрію"

17.03.2017

 17 березня народний хореографічний ансамбль "Сюрприз” взяв участь у ХХ ювілейному конкурсі молодих виконавців сучасної пісні і танцю «Обрій», що проходив у м.Миколаєві.

Наймолодші вихованці – «Пінгвіни» (це, до речі, перший виїзд малюків за межі області)  гідно виступили та посіли почесне друге місце. «Матроси», «Тарантела», «Море» - отримали дипломи першого ступеня, а танцювальна композиція у виконанні старшої групи «Росава» - виграла ґран-прі.

Вітаємо вихованців колективу хореографічного ансамблю "Сюрприз”, талановитого педагога Тетяну Василівну Кіріллову. Бажаємо нових перемог, злетів та натхнення. Дякуємо хореографу за професійні постановки та плідну працю, дітям – за бажання танцювати та радувати всіх своїми успіхами, батькам – за підтримку та організацію. Нема кращої перемоги для батьків, як перемога їх дітей. Коли вони танцюють, батьківські серця завмирають від радості. Бо…

…нічого кращого у світі не буває, як юний танець й чарівна весна…

 Юлія ПЕТРИШАК, мама вихованця народного дитячого хореографічного ансамблю "Сюрприз”

Напишіть свій комментар
Ваше ім'я
E-mail (не буде опублікований)
Сайт
* Текст повідомлення
Введіть число, яке Ви бачите праворуч
Якщо Ви не бачите зображення з числом - змініть настроювання браузера так, щоб відображались картинки та перезагрузіть сторінку.