Всеукраїнський благодійний фонд «Серце до серця»

27.02.2017

 

 

 

Одинадцять років поспіль Всеукраїнський благодійний фонд «Серце до серця» проводить благодійні акції, метою яких є збір коштів для хворих дітей. На зібрані кошти фонд закуповує медичне обладнання та безкоштовно передає у користування в дитячі обласні лікарні України.

Всеукраїнський благодійний фонд «Серце до серця» http://sercedoserca.com.ua/ веде громадську діяльність з метою розвитку волонтерського руху в Україні. Організація збору коштів в рамках благодійної акції, є тільки одним із методів реалізації даної мети:

Основні цілі фонду являють собою:

            розвиток волонтерського руху в Україні за принципами європейських стандартів;

            привернення уваги та повернення довіри громадськості до благодійності шляхом використання прозорої системи звітності;

            виховання відповідальності та формування моральних цінностей у молоді України;

             покращення ситуації із наявністю якісного медичного обладнання у дитячих обласних лікарнях України.

Також зазначимо основні проекти фонду, які спрямовані на розвиток молодіжного руху, а

саме;

«Патруль миру» - навчальна програма з надання першої домедичної допомоги. Даний проект має свій аналог в Польщі і користується великою підтримкою серед урядових структур, адже особи, які отримали відповідне навчання та сертифікат в подальшому запускають подібні курси у свої областях, зокрема в школах, поміж початкових та старших учнів.

Станом на зараз, шляхом активної співпраці з польською фундацією в Україні є представники «Патруль миру» у більш ніж десяти областях України.

«Я бачу і мене бачать» — ініціатива, яка спрямована на зменшення кількості дорожньо транспортних пригод серед учнів сільських шкіл початкових класів, шляхом розміщення світло відбиваючих наліпок на одязі або портфелі. Вже у 2015-2016 році даний проект було реалізовано спільно з Міністерством Внутрішніх Справ України, а саме Патрульною Поліцією в більш ніж п’ятнадцяти областях України.

Цього року, Фонд «Серце до серця» організовує фестиваль під назвою «Woodstock Ukraine» http://www.woodstock.in.uaякий відбудеться з 11 до 13 серпня 2017 року у Львівській області. Фестиваль «Woodstock Ukraine» традиційно є безкоштовним і відкритим для всіх учасників. Він присвячений благодійності, розвитку волонтерського руху в Україні та вдячності волонтерам «Серце до серця» (яких налічується близько 40000 осіб по всій Україні.

 1 - Нововведення нашого руху і всю технічну базу ми отримали від польського фонду Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy- www.wosp.org.pl

2 - Фонд «Серце до серця» надає волонтерам скриньки, кошти з яких в подальшому здаються в банк, який в свою чергу повідомляє результат. В такий спосіб фонд звільняється від «зустрічі з грошима».

3 - Новий наш проект запущений в реалізацію цього року. На сьогодні даною ініціативою було забезпечено близько 100 тисяч школярів світлові відбиваючими наліпками. 1 ідея цієї акції є випередження потрапляння дітей у дорожньо-транспортні пригоди.

 

01030, м. Київ, вул. Рейтарська 9, оф.1, тел. (044) 278-40-19

 

www.sercedoserca.com.uae-mail: sercekjev@gmail.com

 

Напишіть свій комментар
Ваше ім'я
E-mail (не буде опублікований)
Сайт
* Текст повідомлення
Введіть число, яке Ви бачите праворуч
Якщо Ви не бачите зображення з числом - змініть настроювання браузера так, щоб відображались картинки та перезагрузіть сторінку.