Вітаємо переможців!

01.03.2017

Щороку з метою пошуку, підтримки та розвитку творчого потенціалу обдарованих дітей на базі навчальних закладів міста Херсона проводяться Всеукраїнські учнівські олімпіади із базових дисциплін, Міжнародні мовно-літературні конкурси, конкурси-захисти науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України.

У 2016-2017 навчальному році 35 учнів нашого міста брали участь у ІІІ (обласному) етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад, чотири учні - у ІІ (обласному) етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України та троє учнів – у ІІІ (обласному) етапі VIІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка. Переможці олімпіад та конкурсів – це обдаровані діти, ерудовані, з винятковою начитаністю, які здатні наполегливо та цілеспрямовано працювати над собою і прагнуть завжди знайти істину. 

Високий рівень знань показали такі учні шкіл нашого міста:

- у III-му (обласному) етапі VIІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка серед учнів 5-11-х класів: ІІІ місце – Корж Тетяна, учениця 9-го класу Голопристанської спеціалізованої школи (учитель – Зелінська І.В.);

- у ІІ-му (обласному) етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів – членів Малої академії наук України (секція історії України): ІІ місце – Гідулянов Вадим, учень 11-го класу Голопристанської ЗОШ № 1 (учитель – Дорошенко О.Г.);

- переможці ІІІ-го (обласного) етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад 2017 року:

Назва дисципліни

Всього учасників

ПІБ переможців, клас

Школа

Місце

Учитель

Англійська мова

3

Токаюк Сергій, 9 кл.

Спеціалізована школа

ІІ

Головко І.С.

Основи правознавства

2

Головчук Ольга, 9 кл.

ЗОШ № 1

ІІ

Дорошенко К.І.

Трудове навчання

3

Іванов Ярослав, 9 кл.

Іванова Вікторія, 11 кл.

Спеціалізована школа

ІІ

ІІІ

Семененко Н.М.

Мірошніченко Х.В.

Географія

4

Томилка Олена, 10 кл.

Гімназія

ІІІ

Попова А.В.

Математика

5

Брага Тетяна, 11 кл.

Мотиль Наталія, 7 кл.

Гімназія

ІІІ

ІІІ

Горбенко І.Ф.

Кириченко Г.В.

Екологія

1

Захаріна Софія, 11 кл.

Гімназія

ІІІ

Тетерюк Л.І.

Історія

4

Малашкова Дар’я, 10 кл.

Гімназія

ІІІ

Лобастова І.М.

Інформаційні технології

1

Яковина Андрій, 10 кл.

ЗОШ № 1

ІІІ

Буженко В.В.

Українська мова і література

4

Корж Тетяна, 9 кл.

Людоговська Карина, 11кл.

Гімназія

ІІІ

ІІІ

Тригуб Н.В.

 Щиро вітаємо наших переможців та їхніх наставників!

Дякуємо за піднесення ав­торитету рідного міста та бажаємо успіхів, натхнення і подальших перемог!

Світлана МЕЛЬНИЧУК, методист методичного кабінету відділу освіти, молоді та спорту 





Напишіть свій комментар
Ваше ім'я
E-mail (не буде опублікований)
Сайт
* Текст повідомлення
Введіть число, яке Ви бачите праворуч
Якщо Ви не бачите зображення з числом - змініть настроювання браузера так, щоб відображались картинки та перезагрузіть сторінку.