Семінар вчителів трудового навчання

01.03.2017

 

Пріоритетним напрямком освітньої системи України, що підтверджено державними законами та нормативними документами, є доступ до якісної освіти. Тому впровадження інноваційних технологій у навчально-виховний процес є одним із найважливіших питань, яке вимагає серйозного науково-методичного підходу, який може забезпечити робота методичного кабінету відділу освіти, молоді та спорту виконавчого комітету міської ради.

Діяльність Голопристанської спеціалізованої школи побудована так, щоб кожен учитель міг найбільш повно розкрити здібності й талант, розвивати ініціативу та творчий пошук. Учителі впроваджують різні педагогічні інновації. Тому й було вирішено провести на базі цього навчального закладу міський семінар-практикум для вчителів трудового навчання з теми: «Формування і розвиток творчої особистості учнів на основі особистісно-орієнтованого підходу шляхом упровадження проектних технологій під час реалізації програми предметів «Трудове навчання» та «Технології»».

28 лютого колектив спеціалізованої школи тепло й гостинно зустрів гостей - учителів трудового навчання та технологій.

       

Роботу семінару розпочали начальник відділу освіти, молоді та спорту Л.М.Чуприна та директор школи H.A.Негра. Учасники семінару відвідали уроки технічної праці (учитель Н.М.Семененко) та обслуговуючої праці (учитель Х.В.Мірошніченко).

Працювали не тільки учні – у рамках семінару вчителями школи та запрошеними педагогічними працівниками шкіл Голопристанського району проведено ряд цікавих, повчальних майстер-класів: «Будем писанку писати!» (учитель Малокардашинської ЗОШ І-ІІ ступенів І.В.Ільяшенко), «Джутова філігрань» (учитель Таврійської ЗОШ І-ІІІ ступенів О.В.Піманова), «Великодня витинанка» (учитель Голопристанської спеціалізованої школи О.В.Могилко).

У процесі роботи гості мали можливість переглянути виставку робіт учнів та педагогічних працівників школи «Мальовнича моя Україно».

Кожен присутній учитель взяв для себе ту іскру знань, тепла, задоволення, яка допоможе йому в подальшій педагогічній праці, та отримав сертифікат про участь у міському семінар-практикумі.

 Лідія ЧУПРИНА, начальник відділу освіти, молоді та спорту виконавчого комітету міської ради

Напишіть свій комментар
Ваше ім'я
E-mail (не буде опублікований)
Сайт
* Текст повідомлення
Введіть число, яке Ви бачите праворуч
Якщо Ви не бачите зображення з числом - змініть настроювання браузера так, щоб відображались картинки та перезагрузіть сторінку.