Силою думки зупинимо війну!

03.03.2017

 Коли на Алеї Героїв нашого міста 2 березня зарясніли сотні синьо-жовтих прапорів, голопристанці здивовано зупинялися і задумувалися – чи не пропустили ненароком у календарі державне свято? Та ж ні – це до Голої Пристані завітала відома українська волонтерка, військовий журналіст Катерина Валевська. Більше 300 прапорів із різних міст привезла вона до нашого міста у рамках акції «Велика Українська Хода», яка розпочалася ще 14 вересня 2014 року із київського Майдану. Метою її стало вшанування пам’яті Небесної Сотні та жертв АТО, пронесення через всю країну духу патріотизму. Українські прапори, на яких усі бажаючі пишуть побажання перемоги нашим захисникам та миру неньці-Україні, з’єднані у ланцюг і символізують єдність держави. Пані Катерина вірить, що силою думки і молитви ми зможемо зупинити чуму (так жінка називає російсько-українську війну), яка прийшла на святу українську землю.

              

До ланцюга єдності приєднався і прапор із Голої Пристані. Весь день до полотнища підходили жителі міста – малі та дорослі – щоб долучитися до сотні тисяч українців у своєрідній молитві і написати слова побажань воїнам АТО. До акції приєдналися представники влади, депутати, вчителі, учні навчальних закладів міста, просто небайдужі містяни.

– Ці всі прапори незабаром будуть розгорнуті на позиціях, де йде блокада Донбасу. Це дасть моральну підтримку нашим захисникам. Коли я приїжджаю на Схід, люди шукають кожен своє місто: маленьке, велике, це можливість доторкнутися до своєї батьківщини, – розповідає волонтерка.

Тож із Голої Пристані Катерина Валевська продовжила «Велику Українську Ходу» Херсонщиною заради шляхетної місію – єднати українців і наблизити час перемоги. Побажаємо удачі вірній доньці України!

 

Наталья ЯРОВА. Фото автора.

Фотозвіт

Напишіть свій комментар
Ваше ім'я
E-mail (не буде опублікований)
Сайт
* Текст повідомлення
Введіть число, яке Ви бачите праворуч
Якщо Ви не бачите зображення з числом - змініть настроювання браузера так, щоб відображались картинки та перезагрузіть сторінку.