Херсонська «Батьківщина» звітує перед виборцями

03.03.2017

 

Депутати фракцій «Батьківщина» в Херсонських обласній та міських радах, чітко дотримуючись діючого законодавства щодо місцевого самоврядування,провели в листопаді-грудні 2016 року публічні звіти перед мешканцями Херсонщини за рік депутатської роботи і дякують всім небайдужим громадянам, які взяли участь в цих заходах. З метою широкого інформування всіх херсонців про роботу депутатів від «Батьківщини», найважливіші тези цих звітів вирішено опублікувати в засобах масової інформації.

    За ініціативи фракції «Батьківщина» в Херсонській обласній раді та народного депутата України Юрія Одарченка депутати від всіх політичних сил підтримали введення мораторію на вирубку лісів та лісосмуг до прийняття рішення, яке б забезпечило контроль за проведенням таких робіт і відновленням лісових масивів. В чіткій взаємодії з облдержадміністрацією спеціальною комісією обласної ради на сьогодні вже підготовлене відповідне рішення – створення єдиного центру прийняття рішень в сфері захисту і розвитку лісового господарства Херсонщини. На базі обласної організації «Батьківщина» створено Антирейдерський штаб допомоги фермерам та іншим виробникам сільськогосподарської продукції, до роботи в якому залучено депутатів і юристів партії.

    Фракції «Батьківщина» в обласній та міській радах домоглися прийняття рішення про проведення для осіб пільгових категорій безкоштовної медичної діагностики за рахунок коштів місцевих бюджетів. Дія цих програм, прийнятих у 2016 році, продовжена на весь 2017 рік. Для контролю за виконанням цих рішень за спільної ініціативи Голови обласної ради Владислава Мангера та фракції «Батьківщина» діє гаряча лінія з питань забезпечення населення безкоштовною медичною діагностикою. Зі всіх питань можна звертатись за безкоштовним телефоном: 0-800-507-574.

    За ініціативи фракції «Батьківщина» в Херсонській міській раді було прийнято рішення про введення мораторію на підняття тарифів на житлово-комунальні послуги організаціями комунальної власності громади. Завдяки цьому рішенню у 2016 році жодна житлово-експлуатаційна організація (ЖЕК) міста Херсона не підняла тариф на надання послуг. «Батьківщиною» підтримано ініціативу депутатів щодо встановлення пільговим категоріям населення міста Херсона лічильників води за рахунок бюджетних коштів міської громади.

     За ініціативи «Батьківщини» ведеться кропітка робота по внесенню змін в Перспективний план об’єднання громад Херсонської області з метою забезпечення принципу добровільності в цьому процесі. Комісію по доопрацюванню Перспективного плану очолив депутат обласної ради від «Батьківщини» Віктор Лісний, який надає будь-яку необхідну інформаційну та методологічну допомогу місцевим радам. Саме так можливо зупинити примусове об’єднання сіл і замінити його ефективною децентралізацією зі збереженням всієї поселенської мережі області.

     Депутати місцевих рад від «Батьківщини» постійно ведуть прийом в громадській приймальні партії, слідкують, щоб кожне звернення громадян не залишилось поза увагою, відповідально ставляться до участі у засіданнях сесій, постійних та тимчасових слідчих комісій, робочих груп.

Прес-служба Херсонської обласної організації ВО "Батьківщина"

Напишіть свій комментар
Ваше ім'я
E-mail (не буде опублікований)
Сайт
* Текст повідомлення
Введіть число, яке Ви бачите праворуч
Якщо Ви не бачите зображення з числом - змініть настроювання браузера так, щоб відображались картинки та перезагрузіть сторінку.