Свіжий «Погляд»: початок роботи Голопристанського кіноклубу

22.02.2017

 

22 лютого Благодійна організація Фонд громади міста Гола Пристань ”Свята Ольга” відкрила роботу кіноклубу про права людини Docudays UA”Погляд” на базі районної бібліотеки.

На перше засідання завітали 18 осіб із числа представників органів виконавчої влади, місцевого самоврядування (міського відділу освіти та служби у справах дітей), з міськрайонного центру зайнятості, районного центру, представники районного відділу уповноважено органу з питань пробації, громадських організацій та жителі міста.

Світлана Михолат, президент БО Фонд громади міста Гола Пристань ”Свята Ольга” відкрила перше засідання, привітала усіх його учасників та познайомила учасників з планами діяльності кіноклубу, його завданнями та можливостями.

Із завідуючою районної бібліотеки Галиною Шмагель була підписана двохстороння угода про співпрацю в межах діяльності кіноклубу.

        

Учасники переглянули документальну кінострічку ”Колись ми станемо щасливими”, польського режисера Павла Височанські. Під час перегляду відбувалася дискусія з приводу побаченого, обговорили базові цінності, які необхідні кожній людині, щоб стати щасливими. У фільмі йдеться про життя юнака Даніеля, який проживає разом з бабусею в одному з найбільш нужденних районів Південної Польщі. Даніель прагне змінити своє життя та вирватися з такої бідності, мріє прожити своє життя краще на відміну від своїх однолітків. Купивши дешеву камеру він вештається кварталами міста, розпитуючи дітей та дорослих про їхні мрії. Його ідея – в якості режисера пропонує здійснити мрії бодай для когось, але чи до здійснення саме таких мрій прагнуть його друзі, близькі?

Відбулося цікаве обговорення документальної кінострічки.

Дякую усім хто приєднався до нашої ідеї та роботи кіноклубу, хто розділяє бажання і надалі співпрацювати на розвиток правоосвітніх заходів у районі.  

 

БО Фонд громади міста Гола Пристань ”Свята Ольга” 

Напишіть свій комментар
Ваше ім'я
E-mail (не буде опублікований)
Сайт
* Текст повідомлення
Введіть число, яке Ви бачите праворуч
Якщо Ви не бачите зображення з числом - змініть настроювання браузера так, щоб відображались картинки та перезагрузіть сторінку.