УВАГА! ГРОМАДСЬКЕ ОБГОВОРЕННЯ.

04.01.2019

 

Шановні голопристанці!

12 лютого 2019 року о 09.00 годині в залі засідань міськвиконкому відбудуться громадські слухання з приводу обговорення проекту рішення виконавчого комітету Голопристанської міської ради «Про встановлення тарифів на збирання, вивезення та захоронення твердих побутових відходів». До обговорення  проекту рішення запрошуються усі бажаючі.

 

                            

 

 

ГОЛОПРИСТАНСЬКА МІСЬКА РАДА

ХЕРСОНСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

 

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

   РІШЕННЯ

                                              

 

_____________

/проект/

               

№ ____

 

 

 

 

 

 

             

Про встановлення тарифів

на збирання, вивезення та

захоронення твердих побутових

відходів

 

 

Розглянувши лист директора КП «Міськтеплокомуненерго» Фісая С.О. від 19 грудня 2018 року № 450/1-10, відповідно до статті 7 Закону України «Про житлово-комунальні послуги», постанови  Кабінету Міністрів України від 26 липня 2006 року № 1010 «Про затвердження порядку формування тарифів на послуги з вивезення побутових відходів», керуючись статтями 28, 52, 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет міської ради

 

В И Р І Ш И В:         

 

  1. Встановити з 15 березня  2019 року  тарифи  на збирання, вивезення та захоронення твердих побутових відходів, які надаються комунальним підприємством «Міськтеплокомуненерго» згідно з додатком.

 

 

 

 

2. Директору КП «Міськтеплокомуненерго» Фісаю С.О. забезпечити безумовне виконання цього рішення.

 

 

3. Відділу культури, туризму та з питань діяльності засобів масової інформації виконавчого комітету міської ради забезпечити повідомлення споживачів через газету «Рідна Пристань» про зміну тарифу на збирання, вивезення та захоронення твердих побутових відходів та розмістити відповідну інформацію на офіційному веб-сайті Голопристанської міської ради в розділі «Публічна інформація» підрозділ «Тарифи».

4. На період до 15 березня 2019 року вважати діючими тарифами на послуги з вивезення твердих побутових відходів та захоронення твердих побутових відходів відповідно до рішення виконавчого комітету міської ради від 25 травня 2017 року № 79 «Про встановлення тарифу на послуги з вивезення твердих побутових відходів та захоронення твердих побутових відходів».

5. Визнати таким, що втратило чинність, рішення виконавчого комітету міської ради від 25 травня 2017 року № 79 «Про встановлення тарифу на послуги з вивезення твердих побутових відходів та захоронення твердих побутових відходів» з 15 березня 2019 року.    

6. Контроль за виконанням цього рішення покласти на начальника відділу економічного розвитку, торгівлі, інвестицій та взаємодії з громадськістю виконавчого комітету міської ради Леміха О.А.

 

 

 

Міський голова                                                                              О.БАБИЧ   

 

                                                            

Тарифи

на послуги з вивезення твердих побутових

та захоронення твердих побутових відходів

 

 

 

 

Найменування послуг

 

 

                             Тариф з ПДВ (грн.) за 1 куб.м

 

 

Для населення

 

Для бюджетних      установ

Для установ, організацій,

субєктів підприємництва – юридичних та фізичних осіб

Вивезення твердих побутових відходів,

 

в т.ч. захоронення твердих побутових відходів

175,795

 

 

 

57,03

175,795

 

 

 

57,03

175,795

 

 

 

57,03

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше.