П О В І Д О М Л Е Н Н Я про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості у проекті містобудівної документації

29.06.2018

 

ПОВІДОМЛЕННЯ

про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості у проекті містобудівної документації – «Детальний план території щодо відведення земельної ділянки площею 0.0856 га під індивідуальну житлову забудову по пров. Сонячному, б/н в м. Гола Пристань, Херсонської області», замовник Марушій Анатолій Богданович, головний інженер проекту  Тимченко Сергій Юрійович.

         Місце ознайомлення з проектом містобудівної документації – офіційний веб – сайт Голопристанської міської ради  http://golapristan-mrada.gov.ua/  і приміщення відділу містобудування, архітектури та капітального будівництва виконавчого комітету міської ради за адресою: м. Гола Пристань, вул. 1 Травня, 22.

         Строки ознайомлення з проектом ДПТ – з 29.06.2018 до 29.07.2018 включно.


Заява про проведення громадських слухань 

Рішення про надання дозволу на розроблення детального плану території земельної ділянки

Розпорядження міського голови від 25.06.2018 № 144-од "Про проведення громадських слухань  щодо врахування громадських інтересів  під час розроблення проекту містобудівної  документації – Детального плану території"

Містобудівна документація

 

 

Напишіть свій комментар
Ваше ім'я
E-mail (не буде опублікований)
Сайт
* Текст повідомлення
Введіть число, яке Ви бачите праворуч
Якщо Ви не бачите зображення з числом - змініть настроювання браузера так, щоб відображались картинки та перезагрузіть сторінку.


Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше.