Проект Інвестиційної програми комунального підприємства «Міськтеплокомуненерго» на 2018 рік

22.12.2017

 Шановні голопристанці!

Комунальним підприємством «Міськтеплокомуненерго» на виконання Наказу Міністерстава регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 14.12.2012 № 630 «Про затвердження порядків розроблення, погодження та затвердження інвестиційних програм суб’єктів господарювання у сферах теплопостачання, централізованого водопостачання та водовідведення» розроблено проект Інвестиційної програми комунального підприємства «Міськтеплокомуненерго» на 2018 рік (далі Інвестиційна програма).

Пропонуємо протягом 14 днів з дня оприлюднення цього повідомлення надати пропозиції до Інвестиційної програми.

Пропозиції просимо надавати на поштову адресу КП «Міськтеплокомуненерго» (75602, Херсонська область, м. Гола Пристань, вул. Лермонтова, 41) або на електронну пошту: mtkegopri@i.ua.

 Проект Інвестиційної програми комунального підприємства «Міськтеплокомуненерго» на 2018 рік (.docx)

 Фінансовий план використання коштів для  виконання  інвестиційної програми на 2018 рік (.xls)

 Фінансовий план використання коштів для  виконання  інвестиційної програми та  їх урахування у структурі тарифів на 12 місяців (.xls)

 План витрат за джерелами фінансування на виконання інвестиційної програми для врахування у структурі тарифів на 12 місяців (.xls)

Напишіть свій комментар
Ваше ім'я
E-mail (не буде опублікований)
Сайт
* Текст повідомлення
Введіть число, яке Ви бачите праворуч
Якщо Ви не бачите зображення з числом - змініть настроювання браузера так, щоб відображались картинки та перезагрузіть сторінку.


Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше.