Про проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів після оголошення Заяви про наміри реалізації проекту «Реконструкція АЗС з влаштуванням АГЗП по вул. Степовій, 2-а в м. Гола Пристань Херсонської області»

19.08.2017

 

ГОЛОПРИСТАНСЬКА МІСЬКА РАДА
ХЕРСОНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ 
МІСЬКОГО ГОЛОВИ
19.08.2017                                                                                                         № 199-од

 Про проведення громадських слухань
щодо врахування громадських інтересів
після оголошення Заяви про наміри
реалізації проекту «Реконструкція АЗС 
з влаштуванням АГЗП по вул. Степовій, 2-а 
в м. Гола Пристань Херсонської області»


Розглянувши лист підприємства з іноземними інвестиціями «АМІК Україна» від 18.08.2017 №10/04/135, з метою врахування громадських інтересів після оголошення Заяви про наміри реалізації проекту: «Реконструкція АЗС з влаштуванням АЗГП по вул. Степовій, 2-а в м. Гола Пристань Херсонської області», враховуючи те, що зазначена заява про наміри була оприлюднена в газеті «Рідна Пристань» від 18.08.2017 № 33 (706), відповідно до Порядку залучення громадськості до обговорення питань щодо прийняття рішень, які можуть впливати на стан довкілля, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 29 червня 2011 р. № 771, керуючись статтями 42, 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:

1. Провести громадські слухання щодо врахування громадських інтересів після оголошення Заяви про наміри реалізації проекту: «Реконструкція АЗС з влаштуванням АЗГП по вул. Степовій, 2-а в м. Гола Пристань Херсонської області» згідно з вимогами чинного законодавства України.
    2. Скликати громадські слухання 20 вересня 2017 року о 10.00 годині у залі засідань міськвиконкому за адресою: вул. 1 Травня, 14, м. Гола Пристань.
    3. Начальнику відділу містобудування, архітектури, капітального будівництва та містобудівного кадастру – головному архітектору виконавчого комітету міської ради Щипаку А.І. забезпечити оприлюднення Заяви про наміри реалізації проекту, зазначеного у пункті 1 цього розпорядження, шляхом розміщення матеріалів на офіційному веб-сайті Голопристанської міської ради.
    4. Начальнику загального відділу міськвиконкому Дробоженко С.М. забезпечити прийняття та реєстрацію пропозицій громадськості після оголошення Заяви про наміри проекту, зазначеного у пункті 1 цього розпорядження, протягом визначеного у повідомленні терміну про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості - в період з 19.08.2017 до 19.09.2017 включно.
    5. Секретарю міської ради Лук’янченко Л.О.:
    5.1. Оповістити територіальну громаду м. Голої Пристані через засоби 
масової інформації про час і місце проведення та питання, яке виноситься на громадські слухання, не пізніше як за 10 днів до їх проведення.
    5.2. Про результати громадських слухань інформувати жителів міста і підприємство з іноземними інвестиціями «АМІК Україна» у десятиденний термін після їх проведення.
    6. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на секретаря 
міської ради Лук’янченко Л.О. та заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів міської ради Лінник С.Г.

Перший заступник  міського голови                                                                                     В.М. Гей


ЗАЯВА ПРО НАМІРИ

Інвестор: фізична підприємство з іноземними інвестиціями «АМІК Україна», юридична адреса: 04071, Україна, м. Київ, вул.Верхній Вал,68, ЄДРПОУ: 30603572, реалізує проект будівництва «Реконструкція   АЗС з влаштуванням АГЗП по вул. Степовій, 2-А в м. Гола Пристань, Херсонської області».    

 Місце розташування будівництва:75600 Херсонська обл., м.Гола Пристань,  Степова,2-А .

 Детальна інформація розміщена у розділі «обговорення» на офіційному веб-сайті Голопристансьької міської ради http://golapristan-mrada.gov.ua/ .

 

З питаннями і зауваженнями просимо звертатися до приймальної виконавчого комітету Голопристанської міської ради Херсонської області за адресою 75600, м. Гола Пристань, вул. 1 Травня,14, тел. (05539) 2-12-77.

Рідна Пристань №33 (706) від 18.08.17


Напишіть свій комментар
Ваше ім'я
E-mail (не буде опублікований)
Сайт
* Текст повідомлення
Введіть число, яке Ви бачите праворуч
Якщо Ви не бачите зображення з числом - змініть настроювання браузера так, щоб відображались картинки та перезагрузіть сторінку.


Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше.