П О В І Д О М Л Е Н Н Я починається процедура врахування громадських інтересів під час розроблення проекту містобудівної документації «Внесення змін, оновлення Генерального плану м. Гола Пристань»

23.06.2017

П О В І Д О М Л Е Н Н Я

починається процедура врахування громадських інтересів  під час розроблення проекту містобудівної документації

«Внесення змін, оновлення Генерального плану м. Гола Пристань» 

На виконання рішення міської ради від від 31.01.2017 № 385 «Про внесення змін до міської  Програми розроблення (внесення змін, оновлення) містобудівної документації на період 2016-2020 років, затвердженої

рішенням міської ради від 08.06.2016 № 173,  оголошується проведення процедури  громадських обговорень  виготовленої  ДП «ДІПРОМІСТО» ім. Ю.М. Білоконя м.Київ містобудівної документації  «Внесення змін до Генерального плану міста Гола Пристань».

З  зазначеною містобудівною  документацією можна ознайомитися у відділі містобудування, архітектури, капітального будівництва та містобудівного кадастру  виконавчого комітету Голопристанської міської ради.

Строки ознайомлення з проектом – 23.06.2017 до 25.07.2017 включно.

Громадські слухання відбудуться  26 липня 2017 року о 10-00 годині у залі засідань міськвиконкому за адресою: м. Гола Пристань, вул.1 Травня, 14.


  

ГОЛОПРИСТАНСЬКА МІСЬКА РАДА  

 ХЕРСОНСЬКОЇ   ОБЛАСТІ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ 

  МІСЬКОГО ГОЛОВИ

22.06.2017                                                                                                    № 156-од

Про проведення громадських слухань  щодо врахування

громадських інтересів під час розроблення проекту містобудівної документації  

«Внесення змін, оновлення Генерального плану м. Гола Пристань»

З метою врахування громадських інтересів під час розроблення проекту містобудівної документації  «Внесення змін, оновлення Генерального плану м. Гола Пристань»,  Порядку проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 25.05.2011 № 555, Статуту територіальної громади міста Голої Пристані, затвердженого рішенням міської ради від 25.12.2013 № 880, керуючись статтями 42, 59 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні": 

1. Провести громадські слухання щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проекту містобудівної документації «Внесення змін, оновлення Генерального плану м. Гола Пристань» на місцевому рівні згідно з вимогами чинного законодавства України.

2. Скликати громадські слухання 26 липня 2017 року о 10-00 годині у залі засідань міськвиконкому за адресою: м. Гола Пристань, вул. 1 Травня, 14. 

3. Начальнику відділу містобудування, архітектури, капітального будівництва та містобудівного кадастру – головному архітектору виконавчого комітету міської ради Щипаку А.І. забезпечити оприлюднення розробленого проекту містобудівної документації «Внесення змін, оновлення Генерального плану м. Гола Пристань» шляхом розміщення матеріалів на стенді у приміщенні міськвиконкому по вул. 1 Травня, 14 в м. Голій Пристані.

4. Начальнику відділу культури, туризму та з питань діяльності засобів масової інформації виконавчого комітету міської ради Литвиненко А.В. забезпечити інформування громадян через засоби масової інформації – газету Голопристанської міської ради «Рідна Пристань», розміщення інформації на офіційному веб-сайті Голопристанської міської ради.

5. Начальнику загального відділу міськвиконкому Дробоженко С.М.: 

5.1. Забезпечити прийняття та реєстрацію пропозицій громадськості до 

проекту містобудівної документації «Внесення змін, оновлення Генерального плану м. Гола Пристань»  протягом визначеного у повідомленні терміну про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості - в період з 23.06.2017 до 25.07.2017 включно.

5.2. Оповістити територіальну громаду м. Голої Пристані через засоби масової інформації про час і місце проведення та питання, яке виноситься на громадські слухання не пізніше як за 10 днів до їх проведення.

5.3. Про результати громадських слухань інформувати жителів міста у десятиденний термін після їх проведення.

6. Заступнику міського голови з питань діяльності виконавчих органів міської ради Лінник С.Г. підготувати проект рішення виконавчого комітету міської ради про затвердження проекту містобудівної документації «Оновлення, внесення змін Генерального плану м. Голої Пристані» та подати його на розгляд виконавчому комітету міської ради.

7. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на  заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів міської ради Лінник С.Г.  


Міський голова                                                                  О.В.Бабич

 


Основні положення 

 

 

Напишіть свій комментар
Ваше ім'я
E-mail (не буде опублікований)
Сайт
* Текст повідомлення
Введіть число, яке Ви бачите праворуч
Якщо Ви не бачите зображення з числом - змініть настроювання браузера так, щоб відображались картинки та перезагрузіть сторінку.


Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше.