Шановні мешканці міста Гола Пристань!

21.04.2017

 

Відповідно до розпорядження Голопристанського міського голови від 21.04.2017 № 105-од «Про скликання громадських  слухань» для обговорення  проекту рішення міської ради «Про податок на майно», 30 травня 2017 рокуо 10.00 годині в залі засідань виконавчого комітету Голопристанської міської ради, за адресою:  м. Гола Пристань, вул. 1 Травня14 відбудуться громадські слухання з даного питання.

Ініціатором проведення громадських слухань визначено фінансове управління виконавчого комітету міської ради.

З вищезазначеними матеріалами та додатковою інформацією можна ознайомитися у фінансовому управлінні виконавчого комітету міської ради за адресою: м. Гола Пристань, вул. 1 Травня14 тел. 7-72-10, а також на офіційному веб-сайті Голопристанської міської ради www.golapristan-mrada.gov.ua в розділі «Публічна інформація».

Пропозиції та зауваження із зазначеного питання просимо надсилати до фінансового управління виконавчого комітетуГолопристанської міської ради за вказаною вище адресою.

 Проект: 

Про податок на майно

 Положення

Аналіз регуляторного впливу проекту рішення Голопристанської міської ради "Про податок на майно"

Напишіть свій комментар
Ваше ім'я
E-mail (не буде опублікований)
Сайт
* Текст повідомлення
Введіть число, яке Ви бачите праворуч
Якщо Ви не бачите зображення з числом - змініть настроювання браузера так, щоб відображались картинки та перезагрузіть сторінку.


Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше.