П О В І Д О М Л Е Н Н Я для врахування пропозицій громадськості починається процедура розгляду містобудівної документації «Проект внесення змін до детального плану території для розміщення перевантажувального терміналу ТОВ СП «НІБУЛОН»

14.04.2017

 

П О В І Д О М Л Е Н Н Я 

для врахування пропозицій громадськості починається  процедура розгляду містобудівної документації «Проект внесення змін до  детального плану території для розміщення перевантажувального терміналу ТОВ СП «НІБУЛОН» по вул. Береговій в м. Гола Пристань Херсонської області», з метою внесення змін до детального плану території  перевантажувального терміналу по вулиці Береговій в м. Гола Пристань та уточнення проходження прибережної-захисної смуги з врахуванням даних державного земельного кадастру, зокрема проходженню меж земельних ділянок площею 3,2493 га, 2,2900 га та 1,7759 га, які знаходяться в оренді ТОВ СП «НІБУЛОН».

 

Загальна орієнтовна площа території проектування 8,0 га, розташована в північній частині території м. Гола Пристань.

Рішення сімнадцятої сесії ради 7-го скликання від 31.01.2017 № 388 "Про надання дозволу ТОВ СП «НІБУЛОН» на розробку містобудівної документації по внесенню змін до  детального плану території для розміщення перевантажувального терміналу по вул. Береговій в м. Гола Пристань Херсонської області"

Пояснювальна записка, додатки до "Проекту змін до детального плану території перевантажувального терміналу по вул.Береговій в м. Гола Пристань Херсонської області"

Проектний план

Напишіть свій комментар
Ваше ім'я
E-mail (не буде опублікований)
Сайт
* Текст повідомлення
Введіть число, яке Ви бачите праворуч
Якщо Ви не бачите зображення з числом - змініть настроювання браузера так, щоб відображались картинки та перезагрузіть сторінку.


Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше.