Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Дорогі ветерани! Шановні земляки!

08.05.2018

 

 

8 і 9 травня ми, разом із мільйонами людей по всьому світу, відзначаємо День пам’яті і примирення та 73-ю річницю Перемоги над нацизмом у Європі.

Ці дні завжди викликають почуття світлої радості та гіркий сум водночас, вони уособлюють героїзм, силу духу, ратну працю й вічну скорботу за мільйонами. Із початком російської агресії слово "війна" для кожного українця набуло нового змісту, і тепер завдання сучасників – відстояти свободу, даровану прадідами.

У святковий День Перемоги ми, жителі Голої Пристані, батьківщини 36-ти Героїв війни та Героїв Соціалістичної Праці, низько кланяємося вам, дорогі ветерани! Душевного вам тепла, уваги рідних, близьких та друзів.

Бажаю кожному миру та злагоди, доброго здоров’я, щасливих і довгих літ життя, добробуту і благополуччя. Нехай на нашій землі знову запанує мир та спокій, а у серцях ніколи не згасає вогник надії на щасливе майбутнє нашої країни! 

 

Зі щирою повагою, Голопристанський міський голова Олександр БАБИЧ.

  

 

Напишіть свій комментар
Ваше ім'я
E-mail (не буде опублікований)
Сайт
* Текст повідомлення
Введіть число, яке Ви бачите праворуч
Якщо Ви не бачите зображення з числом - змініть настроювання браузера так, щоб відображались картинки та перезагрузіть сторінку.


Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше.