Шановні голопристанці!

19.02.2018

 

20 лютого український народ вшановує пам’ять Героїв Небесної Сотні. Чотири роки тому відбулись масові розстріли мирних громадян під час Революції Гідності. Відважні патріоти держави віддали своє життя, захищаючи ідеали демократії, свободу, європейське майбутнє України.

Революція гідності змінила країну, змінила кожного з нас. Подвиги Героїв Небесної Сотні – це велична правда історії, яку не спотворити і не перекреслити жодним змінам у сучасному світі. Будуючи нову країну, ми повинні пам’ятати, за що загинула Небесна Сотня і не повинні зрадити ідеалам Революції гідності.

Нам сьогодні нелегко. Ми втрачаємо кращих синів у військових діях на Сході. Ще триває наша кривава боротьба за свою землю і, насамперед, за нашу гідність, якою вже не дозволимо знехтувати.

Схиляю голову у скорботі за нашими Героями, які віддали життя за Україну. Вшановуючи пам’ять загиблих учасників Революції Гідності, ми своїми помислами, вчинками та діями повинні довести справу їхнього життя до логічного завершення. А саме – побудувати вільну, заможну, демократичну європейську державу. І нехай Господь дарує нам сили і єдність на цьому непростому шляху. 

З повагою, Голопристанський міський голова Олександр БАБИЧ

Напишіть свій комментар
Ваше ім'я
E-mail (не буде опублікований)
Сайт
* Текст повідомлення
Введіть число, яке Ви бачите праворуч
Якщо Ви не бачите зображення з числом - змініть настроювання браузера так, щоб відображались картинки та перезагрузіть сторінку.


Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше.