Шановні голопристанці!

30.09.2017

 

Щиро вітаю вас із 308-ю річницею з Дня заснування міста!

Голу Пристань не можна не любити. Погляньте довкола! Яке прекрасне наше місто! Воно славиться своїми культурними та історичними пам’ятками, які вже давно стали нашими особливостями. Проте, чарівність його найбільше в тому, що тут почуваєш себе затишно, комфортно – почуваєш себе вдома. І куди б не занесла доля, а частина серця назавше залишається в рідній Голій Пристані...

Дорогі голопристанці! Цього дня я хочу подякувати кожному з вас за все, що ви робили та робите для рідного міста. За вашу небайдужість, за таке просте, але вкрай важливе сьогодні бажання змін на краще. Упевнений, лише великою родиною ми здатні на великі звершення.

Нехай у цей святковий День усіх нас - і тих, хто зустрічає це свято у дружньому сімейному колі, і тих, хто знаходиться далеко від рідної домівки, об`єднує спільна радість, спільна любов до рідного міста.

Бажаю всім міцного здоров’я, родинного щастя, благополуччя і здійснення найзаповітніших  бажань.  Нехай  збуваються  світлі  мрії,  реалізуються  добрі плани, а наше кохане місто розвивається і процвітає! Зі святом!

Напишіть свій комментар
Ваше ім'я
E-mail (не буде опублікований)
Сайт
* Текст повідомлення
Введіть число, яке Ви бачите праворуч
Якщо Ви не бачите зображення з числом - змініть настроювання браузера так, щоб відображались картинки та перезагрузіть сторінку.


Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше.