Шановні підприємці Голої Пристані!

01.09.2017

 

 

Щиро вітаю вас із професійним святом – Днем підпримця!

Від імені депутатського корпусу та виконавчого комітету хочу висловити слова вдячності вам, сміливим, рішучим, соціально відповідальним, енергійним та ініціативним людям, що зуміли організувати свою справу, втілити в життя нові ідеї та проекти.  Щиро дякую вам за те, що в нелегкий для країни час своєю працею ви не тільки сприяєте життєзабезпеченню міста, а й, у міру своїх сил, берете участь у волонтерській діяльності, допомагаєте військовослужбовцям, втілюєте у життя важливі соціальні проекти, надаєте спонсорську допомогу у проведенні найрізноманітніших заходів у Голій Пристані. Дякуємо за вашу небайдужість, розуміння та співпрацю з органами місцевого самоврядування!

У цей святковий день бажаю вам подальших успіхів у підприємницькій діяльності, невичерпної енергії, натхнення і здійснення задумів,  стабільності і добра, нових ідей та звершень  в ім’я процвітання  рідного міста та України!

 

Миру  і  злагоди вам та вашим родинам!

З повагою, Голопристанський міський голова Олександр БАБИЧ

Напишіть свій комментар
Ваше ім'я
E-mail (не буде опублікований)
Сайт
* Текст повідомлення
Введіть число, яке Ви бачите праворуч
Якщо Ви не бачите зображення з числом - змініть настроювання браузера так, щоб відображались картинки та перезагрузіть сторінку.


Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше.