Шановні медичні працівники!

16.06.2017

   

Шановні медичні працівники!

Від імені Голопристанської міської ради та виконавчого комітету щиро вітаю Вас з нагоди професійного свята!

Споконвіку більше за скарби та всілякі надбання цінувалося здоров’я людини. А тому професія лікаря завжди була однією з найнеобхідніших і найшановніших. Саме для неї завжди були, є і будуть актуальними такі поняття, як доброта, гуманність благородність і професіоналізм. Ви даруєте людям найдорожче – здоров’я, віру та надію.

Тож у переддень свята висловлюю всім працівникам медичної галузі Голопристанщини безмежну вдячність за врятовані життя, за повернуте здоров’я і радість. Ваша робота не обмежується робочими годинами, ви завжди на посту і кожну мить готові прийти на допомогу. Ваші талановиті руки дарують людям радість життя, вселяють віру у зцілення.

Від усього серця вітаю вас із професійним святом і бажаю вам міцного здоров’я, успіхів, наснаги, достатку та доброго настрою. Хай усе хороше, зроблене з душею та натхненням, повертається до Вас сторицею! Щастя вам і добра! Зі святом! 

З повагою,

Голопристанський міський голова Олександр БАБИЧ

 


 
Напишіть свій комментар
Ваше ім'я
E-mail (не буде опублікований)
Сайт
* Текст повідомлення
Введіть число, яке Ви бачите праворуч
Якщо Ви не бачите зображення з числом - змініть настроювання браузера так, щоб відображались картинки та перезагрузіть сторінку.