Дорогі ветерани! Шановні жителі Голої Пристані!

05.05.2017

У ці дні разом з усім світом ми відзначаємо День пам’яті та примирення і вшановуємо мужність і відданість тих, хто 72 роки тому здобув перемогу над нацизмом у Другій світовій війні.

Ми в неоплатному боргу перед синами і доньками України, юність яких жорстоко обірвала війна. Низько вклоняємося подвигу тих, хто ціною власного життя, проявляючи сміливість та відвагу, боровся за свободу Батьківщини.

Сьогодні ми знову змушені відстоювати нашу незалежність. І саме подвиг ветеранів Другої світової війни надихає сучасних героїв до нових перемог.

Тож низько вклоняємося ветеранам, захисникам Батьківщини, дякуємо за патріотизм і мужність заради територіальної цілісності України, свободи її народу. Від всього серця зичимо міцного здоров’я, довголіття, бадьорості духу, душевного тепла, уваги рідних, близьких та друзів.

Нехай злагода і добробут панують у кожній родині, пам'ять про воїнів-визволителів навіки залишається у серцях нащадків, а  безхмарне небо буде оберегом нашого щасливого майбутнього.

Слава нашим ветеранам – героям минулого і сьогодення!  

Зі щирою повагою міський голова Олександр БАБИЧ

Напишіть свій комментар
Ваше ім'я
E-mail (не буде опублікований)
Сайт
* Текст повідомлення
Введіть число, яке Ви бачите праворуч
Якщо Ви не бачите зображення з числом - змініть настроювання браузера так, щоб відображались картинки та перезагрузіть сторінку.