Шановні земляки! 20 лютого Україна відзначає День Героїв Небесної Сотні.

17.02.2017

 

Шановні земляки!

20 лютого Україна відзначає День Героїв Небесної Сотні.

Вже три роки минуло від тих страшних подій, які назавжди залишаться в пам’яті українського народу, ставши переломним етапом у новітній історії нашої держави. У лютому 2014 року весь світ став свідком жорстокості політичного режиму і нестримної, відчайдушної боротьби простих українців, відданих патріотів за європейський напрямок розвитку нашої держави, за утвердження української нації, за гідне майбутнє для наступних поколінь.

Боротьба за незалежну, європейську Україну досі триває... Такий же героїзм виявляють сьогодні українські воїни і добровольці, які захищають нашу незалежність і територіальну цілісність від російської агресії на Сході держави.

Цього дня згадаймо про подвиг Героїв Небесної Сотні, низько вклонимося всім, хто поклав своє життя за нашу свободуСьогодні, у важкий для країни час, кожен українець прагне довгоочікуваного миру та позитивних змін в державі. Тож нехай пам'ять про всіх невинно убитих згуртує нас, живих, дасть нам силу та волю, мудрість і наснагу для боротьби за краще життя жителів нашого міста, для зміцнення нашої держави.

Пам’ятаймо: Герої не вмирають – вони назавжди залишаться в наших серцях. Слава Україні! Слава її героям!

З повагою, Голопристанський міський голова  Олександр БАБИЧ

Напишіть свій комментар
Ваше ім'я
E-mail (не буде опублікований)
Сайт
* Текст повідомлення
Введіть число, яке Ви бачите праворуч
Якщо Ви не бачите зображення з числом - змініть настроювання браузера так, щоб відображались картинки та перезагрузіть сторінку.