Шановні жителі Голої Пристані!

20.01.2017

 

 

22 січня ми відзначаємо День Соборності України – подію, що у далекому 1919 році заклала основи незалежності та суверенності нашої держави.

Цей день є символом об’єднання України, який стверджує нерозривний зв’язок між усіма поколіннями борців за її волю, демонструючи перед усім світом неподільність української землі і непохитність нації. Це нагадування для всіх нас про те, що сила нашої держави – в єдності українських земель, а сила народу – в єдності людей. І особливо тепер нам потрібно про це пам’ятати, бо і нині перед нами стоять нові виклики. Але ми всі віримо, що територіальна цілісність України, її незалежність навіки залишатимуться непорушними.

Сьогодні згадаємо усіх захисників, волонтерів, борців за українську державність, щирих патріотів, які віками виборювали право на незалежну, соборну Україну. Згуртуймося у прагненні побудови демократичної, успішної, вільної держави.

Будьмо мудрими у прийнятті доленосних рішень – як для нашої країни, нашого міста, так і в житті кожного з нас.

У цей святковий день бажаю всім здоров'я, добробуту і злагоди, життєвої енергії та успіхів. Нехай нашу спільну працю вінчають світлі справи, спрямовані на розвиток Голопристанщини та України.

Миру вам і благополуччя, шановні земляки!

З найкращими побажаннями, Голопристанський міський голова Олександр БАБИЧ

Напишіть свій комментар
Ваше ім'я
E-mail (не буде опублікований)
Сайт
* Текст повідомлення
Введіть число, яке Ви бачите праворуч
Якщо Ви не бачите зображення з числом - змініть настроювання браузера так, щоб відображались картинки та перезагрузіть сторінку.