Дорогі голопристанці!

30.12.2016

 

 

Час нестримно летить вперед, і вже 2016 рік підходить до свого завершення. Він був нелегким, як для всієї країни, так і для кожного з нас, однак подарував радість творчої праці, збагатив кожного професійним і життєвим досвідом, дав можливість розвитку, приніс багато значущих подій і реальних здобутків. Вдячний кожному із вас за співпрацю, взаєморозуміння та єдність, плідну роботу на благо рідного міста. Спільними зусиллями багато у чому ми досягли успіху, але окремі завдання ще чекають вирішення в майбутньому.

У цей передсвятковий день від імені Голопристанської міської ради, виконавчого комітету та від себе особисто щиро вітаю вас з Новим 2017 роком. Це час нових можливостей, випробувань та очікувань. Тож побажаємо один одному віри в себе й процвітання нашій країні. Поділимося найдорожчим — любов’ю і теплом сердець, увагою і турботою. Нехай Новий рік подарує кожному мир, спокій, справедливість та здоров’я, впевненість у завтрашньому дні. Нехай надія й віра в себе й свої сили надихає всіх нас на втілення найсміливіших планів.

Будьте щасливі! З Новим роком!

 З найкращими побажаннями

Голопристанський міський голова Олександр БАБИЧ


Напишіть свій комментар
Ваше ім'я
E-mail (не буде опублікований)
Сайт
* Текст повідомлення
Введіть число, яке Ви бачите праворуч
Якщо Ви не бачите зображення з числом - змініть настроювання браузера так, щоб відображались картинки та перезагрузіть сторінку.


Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше.