Шановні голопристанці!

21.11.2016

 

21 листопада Україна відзначає День Гідності та Свободи, річниці доленосних для держави подій Помаранчевої революції та Революції Гідності. Тоді перші протестуючі вийшли на Майдан Незалежності та продемонстрували всьому світу свою незламну позицію стосовно долі України, її  майбутнього.

У цей ми вшановуємо патріотизм і мужність людей, які виступили на захист демократичних цінностей, відстояли національні інтереси і європейський вибір нашої держави.

З того часу в історії України відкрито нову сторінку. Але, на жаль, рядки в ній написані і пишуться кров’ю Героїв Небесної Сотні, кращих синів Батьківщини на Сході, у зоні АТО.

Тож будьмо гідними їх подвигу, стійкими до випробувань, такими, якими були свого часу всі герої, хто мав і має у серці найдорожче – Україну.

Хай живе Україна та її вірні сини. "Небесній сотні" - уклін і вічна память. Героям, що стали на захист своєї держави - слава!

З повагою Голопристанський міський голова Олександр БАБИЧ

Напишіть свій комментар
Ваше ім'я
E-mail (не буде опублікований)
Сайт
* Текст повідомлення
Введіть число, яке Ви бачите праворуч
Якщо Ви не бачите зображення з числом - змініть настроювання браузера так, щоб відображались картинки та перезагрузіть сторінку.


Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше.